Balıkesir-Burhaniye

countess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
103
17
Selaaam kızlar :)

Bu yaz Balıkesir Burhaniye'ye tatile gitmeyi düşünüyoruz ama orası hakkında en ufak bi fikrimiz bile yok.
Bu yüzden bilenler, görenler, gidenler yorumlarınızı bekliyorum :)

Selaaam kızlar :)

Bu yaz Balıkesir Burhaniye'ye tatile gitmeyi düşünüyoruz ama orası hakkında en ufak bi fikrimiz bile yok.
Bu yüzden bilenler, görenler, gidenler yorumlarınızı bekliyorum :)
Ailem edremitte oturuyor. Bana sorarsan ayvalık ya da altınoluk'u düşünün derim. sarımsaklıda olabilir. Burhaniyede pek birşey yok. Denizde yok zaten, 7-8 km ilerisinde ören var işte. Ama dediğim yerlere bir göz atın derim :KK66:

Ailem edremitte oturuyor. Bana sorarsan ayvalık ya da altınoluk'u düşünün derim. sarımsaklıda olabilir. Burhaniyede pek birşey yok. Denizde yok zaten, 7-8 km ilerisinde ören var işte. Ama dediğim yerlere bir göz atın derim :KK66:
3 yıldır Altınoluğa gidiyoruz zaten o yüzden değişiklik olsun diye Burhaniye dedik. :) Benimde aklımda zaten Ören var. Plajı, denizi, ortamı nasıl ?

Plajı güzel, halk plajı ve özel plaj yan yana... Denizi dalgalı olmadığı sürece güzel, fakat dalga olduğunda yeşil yeşil uzun otlar geliyor. :KK43: Derinliği yavaş yavaş geliyor. Onun dışında çarşısı var el emeği ürünler filan satıyorlar. Suyu edremit körfezi çevresine göre daha ılıktır.Başka aklına takılan varsa cevaplayabilirim :)

Biz Erdek'e gidiyoruz canım ama Burhaniye'yi tavsiye etmem..Teyzemler gitmişti beğenmediler orda hayat yok gibiymiş kumsal küçükmüş yolun kenarında zeytin ağaçları hemen önünde denizmiş onların dediğine göre konuşuyorum

bizim yazlığımız vardı örende.örenin plajı çok güzel fakat suyu buz gibi yani o denizden donarak çıktığım günler aklıma geldi:) öğretmenler mahallesi plajı var birde örenin içinde var.bana sorarsan orayı tercih etme derim.daha kaliteli bir ortam istiyorsan küçükkuyu taraflarını tercih et.iyi tatiller.

Benim anneannemin yazlığı Burhaniye'de. Kafa dinlemeye gitmek istiyorsan orayı tavsiye ederim ama özellikle de araban yoksa çok sıkıcı olur. Biz arabayla gittiğimiz için sürekli geziyoruz ve ancak öyle çekiliyor :) Denizi çook soğuk ve plajı güzel değil.

Ören'in de denizi soğuk ama orası çok canlı. Daha önce Ören'de bir otelde kalmıştık ve çok eğlendik. Geceleri de gündüzleri de çarşısı çok güzel oluyor.

Balıkesir'in hemen her ilçesini gezmiş biri olarak tavsiyem Ayvalık ve Akçay. Bence tatil için en ideal yerler. Sarmısaklı ise plaj açısından çok iyidir.

X