Balenli sütyen

Ornek vermistim sadece :) Ama cok buyuk diyorsaniz zaten 95B ya da C olmaz D ya da artik E cup bulmaniz lazim :)). Tam cup sutyenlere bakin mesela balcony falan giyiyorsaniz onlar da rahatsiz ediyor buyuk goguslere.
Son aldığımın markası ne bilmiyorum :/ açıkçası markasına bakarak almam hiç iç çamaşırlarını. Kalitesine ve kalıbına bakarım, zaten çalışan bayan ürün hakkında bilgilendirince seçimimi o şekilde yapıyorum. Ama bundan sonra dikkat ederim herhalde

Kuzum yani ne desem ki balenler hep rahatsız eder derandiren dediği gibi bustiyer tarzı alabilirsin veya sporcu sutyenleri çok rahat oluyor :))) illa acı cekmene gerek yok

Ben kullanıyorum valla. Kendini alıştırırsan bir süre sonra hissetmezsin bence. Sadece demiri çıktığı anda bitmiştir benim için. Ne kadar geri soksan da çıkıyor,işte ona dayanamam

Sırt için agraf satılıyor Penti'de, belki onu kullansanız sırtınızı rahatlatıp önden baskı yapmasını engeller.

Hangi marka kullanıyorsunuz bilmiyorum ama çamaşırları da Penti'den almanız tavsiye ederim. Hem çok şık hem çok rahat oluyorlar, teller hiç hissedilmiyor bile bence. Sadece göğüs altı değil, yanlarında da balenleri olan modeleri bile gündeliğe kullanılabilir.

Balen kendiliğinden dışarı çıkarsa -ki şimdiye kadar oradan aldığım bir üründe, üç yıl kullanmanın üzerine oldu- hemen yırtılan yeri dikiverdim, hala kullanılır durumda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…