Bölgesel İncelme Baldırlarım kalın,bunun için ne yapmalıyım?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
ah..ah.. benim baldırda, basende, hele hele alt bacaklarda kalın ne kadar zayıflarsam zayıflayayım yuzde sekseni üstten gidiyo ya. aşağısının maşallahı var. burda bi arkadaş yamzıştı gunde 300 basen hareketiyle basenlerim eridi diye. bende yaptım 2 ayda 112 cm den 100 cm e indi basenleirm ama şimdi kaldı inmiyo. napıcam bilmiyorum

az da gıtse razıyım zaten gıymıyorum hıc etek elbıse gıymıyorum bugun sıyah corapla ılk def agıydım cok begendıler amaa yazın ortasında artık sıyah kımse gıymıyo:)))) basen hareketı nasıl cnmm

bende hiç giymiyorum canım yan yatıp kaldır indir 100 le başlamıştım 200 -250 ye kadar çıktım 2 haftada 3 er cm inceliyo basen. şu anda 100 cm. ama alt bacaklarım çok kalınya üstümü görsen göğüs normal bel ince altı hiç sorma

Günde kaç kere yapıyordun canım ve sadece bu hareketle mi 12 cm inceldi bacakların ?

Bacak hareketlerıne baslamadan once olcu yaparken her bacagı tek tek olcmeyıde unutmayın bacagınızın en kalın yerını olcun bır hafta sonra tekrar olcun bende bacaklardan yana sıkayetcıyım ıc kısımları hıc hosuma gıtmıyor kalın baya gercı benım annemınde boyle ama ben ısrarla kabul etmek ıstemıyorum

Baldırları spor yapsanız bile fazla inceltemezsiniz kızlar küçük bir bölge olduğundan fazla incelmiyor hatta spor yaparken çok etkileniyor kaslaşabiliyor yani fazla incelmez genetik kimilerinin ince oluyor kimilerinin kalın oluyor

yaa canim meraba o dedigin basen hareketinden yapiyorum suan 2 aya yaklasti seninki gibi ama sen 12 cm incelmisken ben 1 cm ancak inceldim (
o donemde baska spor yapmis miydin yediklerine dikkat etmis miydin lütfen yardimci ol canım cok duacin olurum (

evet canım soyle soyleyeyım hayatımda hıç dıyet yapmadım ama o dönem çok dıkkat ettım.cunku evlenmek uzereydım...sabahları otobus duragına yurudum 20 dakıka tutuyordu.akşamda dönuşte yurudum 25 dakıka tutuyordu gunde toplam 45 dakıka yurumus oldum.haftanın 4-5 gunu.....pılav kızartma makarna yemedım sekerı kestım..bırde bu hareketlerı yaptım hergun..sonuc mukemmeldı....esımı tanıdıgımda 78 kılo olan ben 1.5 sene sonra evlendıgımde 64 tum
şimdimi.....................hıç sormaaaaaaaaaaaaaaaaa

ay masallah canim baya azimliymissin yaa peki basen 12 cm incelirken yüzün filan küçüldü mu çöktü mu ondan korkuyorum ben... sadece 2 ay mi dikkat ettin yediklerine

ay masallah canim baya azimliymissin yaa peki basen 12 cm incelirken yüzün filan küçüldü mu çöktü mu ondan korkuyorum ben... sadece 2 ay mi dikkat ettin yediklerine

yoooo nıye coksunkı zaten hala 40 beden dı alt kısmım...ama ustum cok ınceydı...
yok sanırım 4-5 aay dıkkat ettım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…