Balcalı hastanesi

Krablt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2020
160
46
32
Kızlar merhaba ben salı günü rahim filmi çekilicem. Amh değerim 0.36 tüp bebek dedi doktor ama kararsız kaldım. Adana’da balcalı hastanesi mi başkent te Pınar çağlar Aytaç mı hangisine gitsem şaşırdım. Bilemedim. Lütfen yardımcı olun düşün düşün bulamadım adam akıllı bi doktor. Balcalı hastanesine gitsem hangi doktora gidicem hiç bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz

Şöyle soyleyim Adana'da coook uzun seneler sağlık sektörü üzerine çalıştım Adana'da gidilebilecek en doğru adresin başkent olduğunu dusunmusumdur .babamın ameliyatlari kendi dogumum.kiz kardesimin kadın doğum ameliyatlarında hep orayı tercih ettik hicbirzaman oisman olmadim.balcali sizi yipratabilir .

Kız kardeşime tüp bebek isininadanada çok meşhur bir Dr var Gökhan ciragil ankada tüp bebekerkezinde yaptırmıştık tuttu bir bebeğimiz var çok şükür

Bende öyle düşünüyorum yıpratır diye allahım inş iyi sonuçlar alırım değerim amh değerim düşük yoksa korkum olmazdı

Bende öyle düşünüyorum yıpratır diye allahım inş iyi sonuçlar alırım değerim amh değerim düşük yoksa korkum olmazdı
Hiç öyle düşünme rabbimin yanında herşey gani herşey bol güzel güzel işte yakar yalvar ol der oluverir ona hicbirseye vermek zor değil olumlu düşün

Kızlar merhaba ben de merak ediyorum. Balcalı mı daha iyi yoksa Başkent hastanesi mi? Ve başkent hastanesi devlete mi ait. Hangi doktorları önerirsiniz.

Kızlar merhaba ben de merak ediyorum. Balcalı mı daha iyi yoksa Başkent hastanesi mi? Ve başkent hastanesi devlete mi ait. Hangi doktorları önerirsiniz.
Ben bugün denize gittim herşey de var bi hayır orda bi kadınla karşılaştım kadın da başkent te yaptırmış balcalıya gitmiş oradaki doktorlar ilgilenmiyor sadece asistanları ilgileniyor diyor balcalı da. Başkentte Pınar hanım var ona bende gittim kadın orda o kadında tedavi görmüş bence başkente git uğraşma canım

Cevap için teşekkürler. Şehir hastanesinden bilgi aldım ben PGT'ye gideceğim ücret istiyorlar 7000 hastahaneye 3500 aşağı yukarı ilaçlar ve embriyo başına PGT için para istiyorlar ama Balcalı'da ücretsizmiş sanırım o yüzden Balcalı Hastanesi'ne gideceğim zaten Hatay'dan gideceğim için benim için yol + yemek ve kalmam gerekirse ekstra masraf. Balcalı'dan memnun olan var mı acaba. Genelde tutmuyor diyorlar. Doğal yollarla gebe kalabiliyorum fakat eşim orak hücreli anemi taşıyıcısı ve ben de orak hücreli anemi hastasıyım bu yüzden bebeğin hasta olma ihtimali var bu riski almak istemiyoruz. Daha önce zaten bir gebelik sonlandırmak zorunda kaldık çünkü bebek hastaydı tekrar bunu yaşamak istemiyoruz.

Evet ben duydum o adamı ne kadar çok pahalı diye biliyorum
Asla ve asla önermiyorum.. emriyologlar transfer masasında transfer öncesi yatarken seviyesizce kavga etti. Transfer öncesinde mükemmel dedikleri embriyo 3.gun kötü kaliteli olduğunu başka bir doktordan öğrendim. Benim 3 yıl önce 15 bin liram çöp oldu. Ben yandım sizler yanmayın..

Pınar hanıma gittiniz mi? Memnun kaldınız mı bende tüp bebek için gideceğim de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…