balayında denize ve havuza girmek...

canım bizde balayı boyunca 1 kere konusunda sana katılıyoruz :)) ama cidden daha hassas olacağımız bir dönem tedbirli olmak gerek..

kızlar ben de hem denize hem havuza girdim balayında. balayı esnasında sadece 1 kere olmuyor,yani balayını bekliyorsun sonuçta onca yıl. balayından eve döndükten bi süre sonra ben sistit oldum, idrar yolları iltihabı ama o balayından mı oldu sonrasında mı bilemiyorum. sistit için de defalarca antibiyotik kullanınca mantar oldum. yani kadın olmak zor arkadaşım, varsa bi önlemi jel vs alın derim. ya da sebamedin yıkama jelini fln kullanın.

Şekerler, balayına giderken ben de benzer endişeler duymuştum. Sadece havuz değil aslında yollarda kullandığınız tuvaletler, ortak duşlar, hamamlar, havuzlar ve daha pek çok yer mikrop yuvası. Bana jinekologum Glizigen diye bir şampuan ve sprey önerdi. Hem kadın hem erkekte kullanılıyor. Özel bölgemizi hem temizliyor hem de herpes, HIV gibi pek çok virüse karşı koruyucu bariyer oluşturuyor. Ben sürekli kullanıyorum. Çoook memnumum. Glizigen şampuanın kokusu bir harika. Günlük olarak akşamları yatağa girmeden önce kullanmak bana güven veriyor. Eczanelerde satıılyor sadece..:):84:

Çok güzel bir öneri, ilk fırsatta alayım ben..

Balayım cok rahat geçti..
bende bu tür endişeler duydum, fakat cok direncli bir yapım var..
Çok şükür hiçbişey olmadı..
Ama balayınız mahfolmasın diye bu kremlerden kullanın derim..

Ha balayında ilişki tabiki sık oluyor, ister istemez :)

yarın jinekoloğa gideceğim, hem korunma konusu icin hem de reglemi ertelmek icin cüknkü tam düğün gününe denk geliyor
bu jel konusunu da soracağım. Detaylı bilgi aldığımda size de yazarım

arkadaşlar çok güzel bir paylaşım olmuş. sunny arkadaşımızın söylediği jel kafama yattı. en kısa zamanda bir eczaneye danışacağım.

ben de glizigen jel kullanıyorum 1 yıldır, hiçbir sorun yaşamadım çok güzel kokuyor ve çok iyi temizliyor.. genital siğilleri bile tedavi ediyormuş bu jel, her derde deva gibi bişi :) hamile olan ablam önermişti bana, yani gebelikte de kullanılabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…