balayına gidecekler

Flora

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2010
59
0
balayına gidecek arkadaşlar,nereleri ve hangi otelleri düşünüyorsunuz ve neden?

Merhaba trdsl,

Kemer

Alatimya Village

Çeşme

Ilıca Otel Spa & Wellness Resort

Belek

Susesi De Luxe Resort & Spa

Balayı çiftlerine özel
- Otelde çiçek ve kokteyl ile özel karşılama
- İlk gün odaya kahvaltı servisi
- İlk odaya girişte Hazır şampanya ve kalp şeklinde pasta
- A'la Carte Restaurantta romantik akşam yemeği
- Geç check out (imkanlar dahilinde)
- Spa da çiftli masajlarda %20 indirim (tüm sezonlar)
- Günlük gazete servisi
- Zengin meyve basketi, Türk tatlı ve lokum tabağı
- Kırmızı saten nevresim takımı, balayına uygun dekorasyon ve çıkarken de anı olarak alınabilecek kalp şeklinde yastık

Calista Luxury Resort

Alanya

Mc Arancia Resort

bu tesisler balayı çiftleri için idealdir ve merkeze yakındır.

Tatil Hattı
0216 550 19 19
0532 111 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
Ben Belek Limak Arcadia'yı seçtim. inanılmaz derecede ince eleyip sık dokudum. En son Spice Hotel ile Limak Arcadia arasında kaldım. Spice de mükemmel bir otel ama ben fiyat olarak birz daha indirimli ve Spice ile aynı kalietde olduğunu düşündüğüm için onu seçtim. bakalım, umarım kötü çıkmaz :):83:

arkadaslar tur on9 un avantajları gercekten fazla ben kendı sayfasını ınceledım..
nısan ayında ucak dahıl 3 gun konaklama 389 lıra ve bence gayet uygun bır fıyat zaten sadece ucagın 200 e yakın ucretı var extra gıtmek ıstersen bu seklde cok uygun olmus...
kampanyalarınızı eylül ayında da beklıyorum..

balayına gidecek arkadaşlar,nereleri ve hangi otelleri düşünüyorsunuz ve neden?

Belek voyage hotel düşünüyoruz ama baya pahalı aynı standartlarda baska bir otel bulmak mümkün olur mu?!? Erken rezerasyondan da yararlanmak istiyoruz...

Son düzenleme:
balayına antalya belek'te cornelia de luxe adında bir otele gittik.belek otellerinin hemen hepsi iyi otellermiş araştırdığım kadarıyla.bu oteli seçmemde de tanıdık olması karar vermemi kolaylaştırdı.iyi ki gitmişim.eğer bir daha gitsem yine cornelia yı tercih ederdim.odamız jakuziliydi ve göl odasıydı,balkondan havuza açılıyordu.balayı çifti olduğumuz için odaya şampanya ,pasta geldi.odalar çok temizdi.sahil otel ful dolu olmasına rağmen yeterli kapasitedeydi,yer kapma savaşı vermedik öğlen 12 gibi gitmemize rağmen.öğlen ,akşam hiç bir yemekte de sıra beklemedik.sakindi ve çok çocuklu bir otel değildi.

X