balayina dügünden kac gün sonra gittiniz?

Cumartesi akşam düğünümüz var. Pazar sabah 7 gibi evden çıkmamız lazım 9 da uçak kalkacak.biraz enkaz şeklinde olcaz ama balayında dinleniriz napalım :) gün kaybımız olmasın kuzum bir sonraki pazartesi işe gidecek.

1 hafta sonra gitmek çok mantıklı hem yorgun olmazsınız rahat rahat i tatil yaparsınız :) ama sanırımm biz 1-2 gün sonra gideceğiz iş nedeniyle

Pazar akşamı düğünümüz oldu, gece 3 gibi eve geldik, Pazartesi sabah 6 gibide havaalanına doğru yol aldık

Son düzenleme:
biz uçağımız bulunduğumuz şehirden kalkacağı için 3 gün bekledik. Ben herkese tavsiye ederim. Biraz beklesinler ve düğün sonrası önemli olan brkaç işi halletsinler. (evi düzeltmek, balayı için bavullar ve foto mak kamera gibi şeyleri ayarlamak, maddi konuları netleştirmek gibi) Benim açıkçası 3 günden sonra bile hala eksklerim vardı.

Biz düğünden 5 gün sonra gidicez çünkü yakın arkadasımızında bızden sonra dugunu var mecbur beklıcez geç olsun güç olmasın napalım:)

Bence kesinlikle en az 3 gün arası olmalı.Hem düğünün yorgunluğu olur ertesi gün alal acele bavul hazırlamak zor olur.Hemde ilk gece ilk cinsel birliktelik olacaksa eğer ertesi gün bazılarında ağrı olabiliyor.Ben ertesi gün akşama kadar karnım ağrmıştı ve yatmıştım.Bir haftada az az kanam devam etti.:26:

Son düzenleme:
kızlar yaa
bizim pazar günü düğün1 ve 5 arası, ben hemen o akşam gitmek isitorum ama uçak 8de kalkacak
sizce yetişemez miyiz çok mu zor olur
bizim kayınvalidemlere çok yakın oturacağız da o sebeple ertesi gün onlara görünmek istemiyordum asıl sebep bu hani ayıp geliyor ama şimdi kafam çok karıştı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…