balayina dügünden kac gün sonra gittiniz?

allah izin verirse düğün perşembe cumartesi sabahı hava ışıyınca yola çıkıcaz sabahın köründe zemuszemus

biz bir güz ara vermiştik.düğün yorgunluğunu tamamen atmak istemiştik üzerimizden.hem eşyaları hazırlamakta kolay olmuştu...c.tesi düğünümüz oldu.p.tesi yola çıkmıştık...

cumartesi öğlen nikah oldu
gece kendi aramızda eğlence yaptık
pazar sabah kalkar kalkmaz yola çıkmıştık

ertesi gün sabah gittik ama çok pişman olduk. cuma akşam kına gecesi, ctesi akşam düğün, pazar sabah uçağımız kalktı. okdr yoruldukki en azından ptesi sabah gitseydik daha iyi olucaktı. çokta geç gitmek istemezdim ama düğünden bikaç gün sonra ideal bence...

pazar düğün... salı sabahı yolculuk... en azından ilk gecemizi ve gündüzümüzü evimizde geçirmiştik...

biz düğün akşamı eve geldik,üstümüzü değiştirdik,valizimi hazırladım ve dooooooorrrrrruuuu alanyaa
balayı çok önemli bence her evlenen çift gitmeli,o kadar stres ancak iyi bir tatille atılıyor...

alah kısmet ederse cumartesi düğün pazartesi otele giriş yapacağız ertesi gün olmaz yorgunluktan ölürüm ben

Nikahla düğün arası bi hafta oldu düğünden geldiktn 3 ün sonra gittik biz.Çok heyecanlıydı balayını beklemek çünkü resimlerden bakıp hayran olduğum yeri görmek içinn çok sabırsızlanıyordum.Bana kalsa nikahtan hemen sonra giderdim :)

Pazar evlendik,salı bal ayısına gittik
ikimizin de 2 hafta izni vardı.2 gün balayı öncesinde,3 gün de balayı sonrasında evde takıldık ayaklarımız uzatıp

balayıma 2 aya yakın zaman var

ama nişanlımın sınavlarından dolayı düğünümüzden bir hafta sonra gideceğiz

bizimde pazar nikahımız pazartesi geceside yola çıkacağız salı balayımızın ilk günü olacak inşallah..daha 2 ayımız var tabii

benimde düğün 31 ağustos ama biz 4 gün sona 5 rylülde uçucaz arkadaşlar bikaç gün evde geçirip çıkmak çok mantıklıı

Aaaah ah 2 sene önce bizde düğünden 1 gün sonra akşam yola çıkmıştık.Çok güzeldi kızlar tadını çıkarın doya doya eğlenin kocişlerinizle...Şimdi de kalabalık tatillere çıkıyoruz artık o da zevkli oluyo gerçi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…