balayııı

kirpik11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2016
61
26
30
kızlar meraba,
eylülde düğünümüz var.balayı için kapadokyayı düşünüyoruz.Bildiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz otel var mıdır?fiyatlarınıda yazabilirseniz sevinirim.

Tüm balayını otel odasında geçirecekseniz eylülde kapadokya muhteşem bir seçim.
Yok azıcık gezelim diyorsanız tercihinizi değiştirin bence.

Tüm balayını otel odasında geçirecekseniz eylülde kapadokya muhteşem bir seçim.
Yok azıcık gezelim diyorsanız tercihinizi değiştirin bence.
Biz kapadokyada yaptık balayımızı. Benim balayım kasımda olduğu halde tüm günümüzü hiçte odada geçirmedik aksine pahalıda bir otel seçmiştik boşuna seçmişiz tüm gün dışarda olduk keşke daha uygun bir otele gitseymişiz die düşünmüştük

Balayında şahsen deniz kenarı herşey dahil bir otel deniz kum güneş daha cazip gibi dinlenmek istiyor insan Kapadokya dinlenmek için ideal olsa da daha çok keşfedilecek yer var gibi bir de 1 hafta için fazla gelir orası sanki sıkılır insan yer olarak sorarsanız Karlık evini öneririm arkadaşım balayında gitmişti çok memnun kalmıştı:KK60:

ben olsam gıtmezdım balayı ıçın kapadokyaya hem otel fıyatları fazla hem sıcak balayı ıçınde uygun gormuorum kendı nazarımda sapancayı onerırım hem tesetturlu bıle olsanız oranın bılınen bır 5 yıldızlı otelınde çok rahat edersını...

Sanırım gözlerden uzak ve romantık olmak ıcın ve sıfır rus :)
Neyse ben yinede size belek susesi öneriyorum

Burada görmüştüm geçenlerde. Küçük havuzlu villalar kiraliyorlardi balayı için. Hem tesettürlü biriymişsiniz sizin için eşinizle başbaşa havuza girme rahatlığı olur.
Ege ve Akdeniz dışında diyorsunuz ama o villalara bakarsanız bence fikriniz değişebilir. Link bulursam hemen eklerim

tesettürlüyüm ve deniz olması yada olmaması cok farketmiyor benim için:halay:

kaz dağları olabilir .....
yeşillik temiz hava...

bozcaada olabilir

bana göre muğla harika bir yer heryerini seviyorum

mesela datça
mesela gökova - akyaka
mesela dalyan-iztuzu
keza selimiyenin de güzel olduğunu duydum

denize girmiyorsunuz diye denizsiz bir yere gitmek zorunda hissetmeyin kendinizi..
hem deniz hem doğası olan bir yer tercih edebilirsiniz.

Sicak olmasi bir yana otel odasindan cikamazsin
Klimanin altinda gececek bir balayi istiyorsan neden olmasin?
Gidenler olumlu şeyler yazıyor genelde ve tesettürlü olduğum için bugune kadar en aklıma yatan kapadokya.ancak sizde o tarihlerde gittiniz sanırım tecrübeyle sabit gibi söylemini
Biz kapadokyada yaptık balayımızı. Benim balayım kasımda olduğu halde tüm günümüzü hiçte odada geçirmedik aksine pahalıda bir otel seçmiştik boşuna seçmişiz tüm gün dışarda olduk keşke daha uygun bir otele gitseymişiz die düşünmüştük
hangi otelde kaldınız?gidilmeli mi sizce pişman olurmuyuz suan cok ikileme düştüm yine ya

kızlar meraba,
eylülde düğünümüz var.balayı için kapadokyayı düşünüyoruz.Bildiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz otel var mıdır?fiyatlarınıda yazabilirseniz sevinirim.
Balayımı orda yapmıştım.Çok güzel bir tercih. Sanırım yani yanlış hatırlamıyorsam TAŞ OTEL'di.Çokta memnun kalmıştım. Fiyatları da uygundu ama net hatırlayamıyorum :/

X