Balayı yerimiz

asyakamoz

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2014
31
2
Kızlar selamlarr ; balayı için italya düşünüyoruz vakit az kaldı karar veremiyorum aslında phuket düşüyordum 10 saat uçmaya tahamül edemediğimden vaz geçtim yardımmm :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar selamlarr ; balayı için italya düşünüyoruz vakit az kaldı karar veremiyorum aslında phuket düşüyordum 10 saat uçmaya tahamül edemediğimden vaz geçtim yardımmm :KK43:

İtalya güzel bence, ama balayında bir daha gidemiceğin bir yer olması daha mantıklı geliyor bana. Biz maldiv adalarında geçirdik, çokta memnun kaldik bi kac eksiklikler aksilikler olmasina rağmen. Uçus gerçekten zor geldi,ama direk bi uçuşla gidilirse çok daha rahat olcağını düşünüyorum. Birde gidilcek yerin sıcaklık derecesine çok dikkat edilmeli :)

İtalya güzel bence, ama balayında bir daha gidemiceğin bir yer olması daha mantıklı geliyor bana. Biz maldiv adalarında geçirdik, çokta memnun kaldik bi kac eksiklikler aksilikler olmasina rağmen. Uçus gerçekten zor geldi,ama direk bi uçuşla gidilirse çok daha rahat olcağını düşünüyorum. Birde gidilcek yerin sıcaklık derecesine çok dikkat edilmeli :)

:) aha aynen bende düşündüm fakat direk yok italyaya daha önce gitmişliğim var ondan düşündüm bende yüzmek istiyorum amaa barcamı olsa acabaa

:) aha aynen bende düşündüm fakat direk yok italyaya daha önce gitmişliğim var ondan düşündüm bende yüzmek istiyorum amaa barcamı olsa acabaa

Phuket daha uzak heralde, orayi tam olarak bilmiyorum ama maldivlere thy istanbuldan direk ucuslari var belli gunlerde ama. Bide vize gerekli degil. İtalyaya kesin kararliysaniz deniz olan tarafina bi baksaniz yada ispanya :KK66:

Maldiv ne kadara maloldu aceba?

Esim butun islemleri yaptigi icin tam olarak bilmiyorum ama 9-10 milyrı buldu gibime geliyo kendi hesaplarima gore. Biz turla gitmedik,esim herseyi ayri almiş,otelle kendi iltibata gecti ucağı ayri aldi. Boyle daha hesapli oluyo heralde. Ucagimiz aktarmaliydi cunku düğünden hemn sonra gitmek istedik ve ogun thy direk ucusu yoktu. Bide oda secimine bagli fiyat.

X