balayı oteli için yardım...

math27

hoşgeldin dünyama miniğim:)
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2014
6.446
5.313
Merhaba kızlar. Ocakta düğünüm var. Bizde balayı için antalyaya karar verdik. Szin önerileriniz var mı antalyadaki otel hakkında? Ben internetten araştırdım ama karar veremedim

Hangi otele gideceksiniz?
ocakta bence uludağ falan daha uygun gibi geliyor bana
yada şöyle şömineli bir oda..(kapadokya da)

Canim bende antalya da balayi yaptim horus paradise diye bi otel muhteşem geçti çok memnun kaldik ikinci kez gitmeyi düşünüyoruz

Biz de agustostos ayinda antalya cornelia delux resort de yaptik balayini. Cok memnun kaldık. Direkt oteli arayip fiyat aldım ve bircok acentanin verdigi fiyattan daha uyguna geldi. Ayrica biz kara manzarali oda fiyati odedik onlar bize balayi cifti oldugumuz icin deniz manzarali oda vereceklerini soylediler. Otele vardigimizda da villa suitlerinin bos oldugunu ve balayi ciftlerini o an en iyi hangi oda bossa oraya aldiklarini soylediler. Yani biz kara manzarali parasi odeyip villa suitte kaldik ki cok guzeldi. Normalde bizden iki kati para almalari gerekirken 1 kurus bile extra odemedik. Otelin oda servisleri bile ücretsiz. Siddetle tavsiye ederim yani.

Biz Belek Voyage gittik güzeldi herşey Deluxe odaydi bazı ayrıcalıklari oldu. Yemekleri,temizliği ve ilgi cok iyiydi. ..tavsiye ederim

Merhaba kızlar. Ocakta düğünüm var. Bizde balayı için antalyaya karar verdik. Szin önerileriniz var mı antalyadaki otel hakkında? Ben internetten araştırdım ama karar veremedim
valla tatlım kısın ortasında orda napıcaksınız kı sızın yerınızde olsam uludağa gıderdım bız esımle sımdıden yaptık rezervasyonumuzu sahane bır yer sıddetle tavsıye ederım bız 2 gunlune yılbasında gıdıcez cok eglenceli gercekten tavsıye ederım kayarsınız teleferıge bınersınız gezersınız

Canımmm :) öncelikle hayırlı uğurlu olsun inşallah benim arkadaşım gitmişti eşiyle balayı için ve çok memnun olduklarını söylemişti görevliler özellikle çok anlayışlı ve çok sakin romantik bir yer demişti ben yinede sana söyliim oteli belki fikir olur bakarsın Antalya Titanic Beach Lara Hotel :)

Lares Rixos ta yaptık balayimizi. Herşey gayet güzeldi ve Balayı çiftine birçok ayrıcalık vardı. Bizde kış dönemi gittik ama içeride yapılacak çok şey vardi

Şimdi dediğiniz otelide araştırcam :) biz karlı memlekette yaşıyoruz zaten o yüzden uludağ istemiyoruz. Kapadokyada nişanlım istemiyo

Xanadu, su sesi, adam&eva, voyage sorgun, benim beğendiklerim.
Belekteki herhangi bir otele giderseniz memnun kalmamanız mümkün değil. Antalyanın diğer ilçelerinde biraz daha vasattır oteller.

Biz Fethiye de Likya Resort te yapmıştık eğer farklı şehir düşünürsen tavsiye ederim ..
Biz de Ekim sonu evlenmiştik soğuk değildi Fethiye

balayı için voyage otellerine gitmiştik,çok memnun kaldık
ama bizim gittiğimiz zaman denize
girilebiliyordu.ocak ayı için bence fazla pahalı otelleri tercih etmeniz mantıklı değil gibi.
fiyat olarak daha makul oteller var.belek tercihiniz ise kaya otellerine de bakın.
ordandan memnun kaldık biz.o fiyata iyi bir otel.

Bence Ocak ayı için kış tatili düşünseniz daha güzel olmaz mı?
Abant, Uludağ vs.
Yada bi Karadeniz turu yapabilirsiniz.
Ocak'ta antalyaya gitmek çokta mantıklı değil sanki.

grand ring otel balayımızı orda yaptık kış ayındada kapalı yüzme havuzu hamamı v.s mevcut fiyatları çok yüksek değil çalışanları çok güler yüzlü ve yemekleri harika ben tekrar gitmeyi planlıyorum kısmetse

kemer de Amara Wing Resort. ben buraya gittim eylül ayında balayına özen ilgi alaka yemekler çalışanlar otal oda aklına gelen herşey on numara hiç pişman olmassın şiddettle tavsiye ediyorum

Bence Ocak ayı için kış tatili düşünseniz daha güzel olmaz mı?
Abant, Uludağ vs.
Yada bi Karadeniz turu yapabilirsiniz.
Ocak'ta antalyaya gitmek çokta mantıklı değil sanki.
Zaten kış melimlekette yaşıyoruz. O yüzden soğuk yerler istemiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…