Balayı için nereyi tercih etmeliyim ??? Yorum yapmadan geçmeyin (resimli)

adapolat66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2012
119
0
Arkadaşlar merhaba...Ben balayı için nereyi tercih edeceğime karar veremedim açıkçası şöyle bir durum var ben 5 yıldızlı otel istedim nişanlım değişiklik olsun ağaç evlerde kalalım dedi...Kafam karıştı tercihimizi bu iki yerden birinde yapacağız...Sizce --->>> BÜYÜK ABANT OTELİ <<<--- mi ??? yoksa --->>> ABANT - YEŞİL EV <<<--- mi ??

Bolu-Abant-------BÜYÜK ABANT OTELİ

Bolu-Abant-------YEŞİL EV

abantı severim..kasım ayında bayram turunda gitmiştik gölün kıyısını çok kirletmişler üzüldüm seneler önce orda öğrenciyken gitmiştim doğası bozulmamıştı o zamanlar ama yeşil ev bana daha otantik ve sevimli geldi :)

doğayla içiçe olmak çok güzel ben olsam ikinciyi secerdim yinede son karar sizin şimdiden hayırlı ugurlu olsun

iki otel de çok güzeeelll... karar vermek çok zor bence nişanlınla kura çekin :))

bence balayi icin agac ev .. evlilik yildonumunuzdede otele gelirsiniz :))
ama otelde kapali havuz var sanirim suyu, seviyorsaniz havuza girme imkaninizda var ..

bence balayi icin agac ev .. evlilik yildonumunuzdede otele gelirsiniz :))
ama otelde kapali havuz var sanirim suyu, seviyorsaniz havuza girme imkaninizda var ..

Ben girmem havuza hem normalde havuzu sevmıyorum (denizi severim) hemde tesettürlü olduğum için herkesin içinde giremem :) Nişanlımda istemiyor girmeyi :) Ama onun dışında otel harıka...Fazlada bişey yok Abantta doğayla iç içe kalırız diye düşündük

bence bunglow evler tabikide.
neden dersen cunki bunglowlar hem daha sessiz sakin olur hem daha romantik hemde çoğu denize yakın olur. cafesi vs olur bole minderli felan hoş olur yani

bence bunglow evler tabikide.
neden dersen cunki bunglowlar hem daha sessiz sakin olur hem daha romantik hemde çoğu denize yakın olur. cafesi vs olur bole minderli felan hoş olur yani

canım özelden mesajını aldım fakat ben mesaj atamıyorum henğz 100 e ulasınca mesaj sayısı ancak atabılırmısım...O yüzden burdan yazıyorum umarım görürsün henüz düğünümüz olmadı ama ben aradıgımda benım ıstedıgım ev icin 200 tl fiyat verdiler iki kişi için (ocak ayında aramıstım) Ama istersen sen bi google'a yaz orda resmi web siteleri var ordan iletişim bilgilerinden mail adreslerine ya da telefonla arayıp sorarsan daha iyi bilgi alabilirsin..mevsime göre fiyatlar değişiyor mu hic bilmiyorum cünkü

Bence kesinlikle ağaç ev. Çok güzel çok huzurlu görünüyor. Düğün sürecindeki yorgunluklar atılır burda kafanız dinlenir..

dag evi pişman olalirsiniz ... ama bir kere gidiliyor bence abant oteli olsun yemeğiniz duş ' unuz fln :) başka bir sefere gzme amajlı gidersirsiniz dediğim gibi otel olmalı aktivite yapma imkanınız olur. temiz olur <3 ben olsamtercihimi otelden yana yapardım

Öncelikle Merhaba Senin Düğün Ne Zaman Bizim Ekimde Bizde Abant
Düşünüyoruz Büyük Abant Oteline Bende Baktım Ama Fiyat Almadım Ağaç Evde Çok Güzel Tercihimi Ben büyük Abant Otelinden Kullanırdım Sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…