Balayı için Bodrum kefaluka oteli

airlikfeer

HaYaTıN TaDıNı ÇıKaR...
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2010
5.867
3
balayı için bu oteli düşünüyorum giden varsa yardımcı olabilirmi otel nasıl

Merhaba geçen sene benim kuzenim gitti çok beğendi denizi yemekleri v.s. herşey çok güzel dedi ki kendisi biraz huysuzdur kolay beğenmez şimdiden tebrik ederim :)

Merhaba geçen sene benim kuzenim gitti çok beğendi denizi yemekleri v.s. herşey çok güzel dedi ki kendisi biraz huysuzdur kolay beğenmez şimdiden tebrik ederim :)

ohh ya aa giden birileri olmuş çok saol canım yardımın için şimdi fotolarına baktım da şahane bir yermiş gerçekten

canim ben gecen sene kefalukanin yanindaki oteldeydim =) görünüsü süper gercekten denizi ayri bi harika.. hotelin kendisi hakkinda yorum yapamam ama bi dezavantaji.. o kisima cok rüzgar vurmasi olabilir.. :)

ben otel hakkında kimseden tavsiye eleştiri falan almadan seçtim. akyarlar çok kez gittiğim bi yerdi denizi süperdir o yüzden orası olsun istedim. bodrum gece hayatına da yakın otelin resimlerine de bayıldım o kamelya tarzı yerde güneşlenip denize girdiğimi düşünerek mutlu olmaya çalışıyorum önümdeki 4 ayda D siz ne kadar ödediniz?

evet canım netteki resimleri süper biz daha almadık direk gitmeyi düşünüyoruz bakalım hayırlısı siz ne kadar ödediniz 4 geceye

bak gecen gün evlenecek olan başka bi arkadasım için ets turdan tarihlere baktık eylülün ilk haftasında dolu günler vardı canım bence fazla zaman harcamayın sonucta balayı otel otel gezip boş oda aramak en güzel zamanlarınızda gerginlik yaratabilir. bizim 1400 küsürdu . ocakta aldık biz %35 erken rezervasyon indirimi vardı

hayırlısı olsun canım şimdi 3 gece için ona yakın fiyatlar var siz iyiye almışınız

canım bende bodrum a gittiğimde turla kefaluka otele müşteri bırakmıştı otobüs gerçekten güzel bir otel tekne turundada uzaktan görmüştüm orda aldığım duyumlara görede iyi bir otelmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…