balayı için ADAM&EVE gidenler varmı??

Merhabalar.

Adam and Eve'yi henüz göremedik ama mutlaka gitmek istiyoruz. Internette gördüğümüz kadarıyla muhteşem bir otel.
Ayrıca Mardan Palace'yi de tavsiye ederim. Hizmet 1. sınıf ve melek falan da yok :) . Ama bu aylarda çok pahalıdır...

Bizde şu an Datçadayız. Otel daha çok yeni geçen hafta açmış. Süper bir ortam. Hayatımda çok otel gördüm ama böylesini hiç görmedim. Balayımı da burda geçirmek isterdim. İki kişi kahvaltı dahil 250 liraya konaklıyoruz. Bide 400 liralık odaları var, 400 lirayada değer yani. Otelin adı Orcey. Balayı düşünenlere tavsiye ederim...

Buradan Fethiyeye geçmeyi planlıyoruz. Otel tavsiye edebilecek biri varsa önerilere açığım.

datcada kaldıgınız otelin adı ne canım??

Benimki biraz geç bir balayı olsa da ben de geçen ağustos ayında gittim Adam and Eve'e, birinci tercihimiz değildi fakat son dakika karar verdiğimizden dolayı istediğimiz bölgede başka boş otel bulamadık. Bu sebeple Ramazan Bayramını dahil edecek şekilde 1 hafta kaldık otelde ve 3. günün sonunda otelden ayrılmak istedik.
Konsept olarak güzel olsa da bir süre sonra seksi diye empoze edilen aynalardan ve beyaz şeylerden bıkkınlık geliyor. Otelde temizliğe pek önem vermiyorlar. Tabaklar, çatallar, bardaklar, çarşaflar kısaca hijyenik olması gereken her şey pisti. Yemek sırasında cola istedim. Gelen bardaktan sanırım daha önce bir müşteri portal suyu içmiş, bardak sudan bile geçirilmeden cola doldurulup getirildi. Portakal kalıntıları bardaktaydı. geri gönderdim bu sefer sudan geçirip getirmişler sağolsunlar. Her bardakta mutlaka bir ruj izi oluyordu.
Yemekler kötüydü, her yemekten aynı tadı alıyorsunuz. Her akşam aynı müzikler, aynı eğlenceler sadece yerleri farklı oluyor. Çalışanların gözünde Türk turistlerin hiçbir değeri yok. Bir şey istersiniz 2 saate getirmezler, sıkıntını söylersin ters ters cevap verirler.
Hatta şöyle bir şey bile oldu. Akşam yapılan animasyonda bir kaza yaşandı ve dekor eşimin üstüne devrildi. Görevliler gelip yanımızdaki Rus turistlerden özür dilediler, eşimden dilemek yerine.
Ama haklarını yememek lazım, bayramın birinci günü yapılan program 10 numaraydı. Birçok sorunu unutturacak türden bir eğlence düzenlemişlerdi.

Zamanında birisi buraya balayı oteli demiş ve herkes bu yüzden balayında buraya gitmek istiyor. Ama o kadar para verip yukarıda anlattığım ve daha anlatmadığım bir sürü sıkıntı ömrünüzde bir kere yapacağınız balayınızda yaşamaya değer mi sizce? 4 yıldızlı otellerde bile bu tür amatör sorunlar artık yaşanmıyor. Bu otele para verip 5 gün tatil yapacağınızı başka bir 5 yıldızlı otelde 10 gün tatil yaparsınız daha iyi.

ben 2010 gelinlerindenım :)biz nisanda evlendik ve çoooook memnun kaldık.herkese şiddetle tavsıye ettık.çalışanlar cok ilgiliydi istediğimiz herşey dakasında yanımızda oluyordu.ve en önemlisi çok iyi dostlar kazandık.aynı gün evlenmiş başka bir çiftle tanıştık ve hala goruşuyoruz.eşim bu sene bana surprız yapıcakmış ama bakınca fıyatlara yapamadı canım :)bir kişi 300 liraydı.bizde 20 gun başka otellerde kalarak uzun b ir tatıl yaptık 1 hafta yapacagımıza :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…