Balayı için 6 gün 3500 tl normal mi sizce?

egepdr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2011
61
0
Balayını nasıl ayarlamayı düşünüyorsunuz? Biz ets ile gitmek istiyoruz. Erken rezervasyondan 3500tl verip yer ayıralımmı karar veremedim. Fiyatı fazla değilmi biraz? Düğün sırasında birsürü masraf olacak çünkü

Balayını nasıl ayarlamayı düşünüyorsunuz? Biz ets ile gitmek istiyoruz. Erken rezervasyondan 3500tl verip yer ayıralımmı karar veremedim. Fiyatı fazla değilmi biraz? Düğün sırasında birsürü masraf olacak çünkü

Kesinlikle çok fazla neresi için ve neler dahil bu fiyata...

Erken rezervasyon olmasina ragmen 6 gün icin 3500 tl mi ?:KK53: Bunda bir yanisliklik olmali, cok pahali..

canım bizde erken rezervasyon yaptırıcaz balayı için temmuz ayına fakat söylediğin fiyatı duyunca dudağım uçukladı :KK43: bende antalyadaki otelleri araştırıyorum şuan fakat tatil sitelerindeki yorumları okuduğumda genelinin Voyage otellerinden memnun olmadığını anladım bence iyi bi araştır canım

bence çok pahalı ben o parayla ülke dışında balayı yaparım daha değişik unutulmaz bi balayı olur daha iyi mesela yunanistan veya kıbrıs gibi eğer o kadar parayı verebilcekseniz bence ülke dışına çıkın derim

canım bizde erken rezervasyon yaptırıcaz balayı için temmuz ayına fakat söylediğin fiyatı duyunca dudağım uçukladı :KK43: bende antalyadaki otelleri araştırıyorum şuan fakat tatil sitelerindeki yorumları okuduğumda genelinin Voyage otellerinden memnun olmadığını anladım bence iyi bi araştır canım

ben ve birçok yakınım balayımızı voyage belekte yaptık...süper bir tatildi..hizmet temizlik kalite aktivite...memnun olmayanların çoğu lan okadar para verdik deyip über beklentiler içine giriyor..sonrada memnun değiliz diyor..tatil yapmaya gidiyorsun yok çatal yok yok tuvalette bi rulo eksik tuvalet kağıdı dolapta neden kola değilde atıyorum fanta var gibi beklentilere girersen tatilin heba olur..açık büfe temiz yatak ki en çok sevdiğim lüks denilirse havluları yere sıpıtmaktı sıpıtmazsan almıyorlar çünkü:))her habuzdan döndüğümde odamız derli toplu bulduk garsonlar çok sabırlı insanalar..ben denemek için biraz kapris yaptım..benden geçer not aldılar animasyon süperdi her akşam bi aktivite..yanii çok çok beklenti ile gidersen hayal kırıklığına uğrarsın tabi..para verdik diye otelide satın almadıkya ufak tefek aksaklıklar olur..o otellerle günde kaç kişi giriş çıkış yapıyor görsen şaşarsın..

cnm voyage otellerini tercih edersen fiyatlar bu şekilde.ama gidenler voyage lardan çok memnun ve herkes öneriyo.
ama fiyat olarak düğün üzeri fazla geldiyse daha uyguna yine balayı konsepti olan herşey dahil oteller de var.

o parayı verip voyage a gideceginize bence rixos cornelia diamond veya sidede alibey resort düşünün derim
biz 6 gece için 3000tl düşünüyoruz balayı değil hemde normal tatil sizinki normal bence bide bizim agustos sonu belki sizinki sezon fiyatıdır

biz yerimizi ayırttık balayına VOYAGE BELEK'e gidiyoruz.. yorumlar muhteşem gidenlerr çok memnun. herkes öneriyor.. biz 3.535 tl ye gidiyoruz haziran ayında.. maxx royal ve voyage arasında kaldım ama sonunda kararımı verdim :KK34: ödemeyi yaptık.. şimdi dört gözlee balayımızı düşünüyorum tüm yorgunluktan arınmışş dönücez delux odada kalıcaz a la carte restoranların sadece 2 si ücretli geri kalanların hepsi ücretsiz.. hergün birini denicez. odada hergün taze meyveler, pastane ürünleri ikram ediliyor yine odada su ısıtıcısı çay kahve seti bornoz terlik bulunuyor. minibarda yerli ve yabancı tüm içecekler yenileniyor. günlük gazete ücretsiz olarak odaya bırakılıyor. isteğe göre hergün kahvaltınız odaya gelebiliyor :) ücretsiz fotoğraf çekimi yapılıyor.. kalıcağımız oda ana bina çatı katı deniz manzaralı müzik sistemi cd çalar dvd film jakuzi küvet mevcut. ayrıca 30 m lik ahşap zeminli terasta 2 şezlong 1 şemsiye ve yine jakuzi varr :) bakmanızı tavsiye ederim :KK66:

bizim için deniz önemli..belek falan açık deniz olduğu için belli bir saatten sonra dalga oluyor.biz marmarise rezervasyon yatırdık temmuzda 5 gece 1790tl daha öncede gittiğimiz bir oteldi hala kendilerini bozmamış olmalarını temenni ederek yer ayırttık.bir de marmaris merkeze yakın olduğu için oteller çarşıda falan da dolaşabiliyorsun çıkıp.yeşillik,güzel bir koy daha ne isterimki:)

bizim için deniz önemli..belek falan açık deniz olduğu için belli bir saatten sonra dalga oluyor.biz marmarise rezervasyon yatırdık temmuzda 5 gece 1790tl daha öncede gittiğimiz bir oteldi hala kendilerini bozmamış olmalarını temenni ederek yer ayırttık.bir de marmaris merkeze yakın olduğu için oteller çarşıda falan da dolaşabiliyorsun çıkıp.yeşillik,güzel bir koy daha ne isterimki:)

siz hangi otelde yer ayırttınız acaba?

bence bu sene ki erken rezarvasyon olayı tamamen yalan bi olay bu fiyatların zaten sezonda ki hali 5bin mi olacak arkadaşlar anlamak çok güç.

4 gece için düzgün otelin club odasına 2500 lira istiyorlar.

belekte adem eve çok güzel bir otel tavsiye ederim. biz bal ayında önceki yıl febeach otelde günlüğü 125 tlden kaldık 5 yıldız süpppeerrdi, ben çok beğendim. antalyadaki otellerrin kalitesi çok iyi oluyo ve fiyatları uygun oluyo özellikle alanya ve kemerde

bende balayimi sidede cristal admiralde(5 yildizli) yaptim..2009 yilinda fiyatlar nedir bilmiyorum ama orasida baya guzeldi..bilseydim ozaman adam & eve kalirdim herkes cok tavsiye etti..simdide dubaide yasiyorum artik tatildede gerek kalmadi..biz turkiyeye ailelerimizi gormeye geliyorus tatil niyetine...bence yurt disi dusunun balayinizi paris cok guzel oluyormus...gecen arkadasimda italyaya gitti cok begendi hatta oraya yerlesmeyi bile dusunuyor..

voyage belek bence cok pahalı biraz daha koyup yurtdısı tatil yapma imkanı var tercih tabiki bu paran varsa verirsin şayet ben veremem :) ben 2000 tl gecmesin diye düsündüm ama bir de ordaki masraflarımızı katmadım tabiki. otel masarafı 1500 civari kafi diye düsünüyorum. oldukcva esya borcumuz varken zaten ayagımızı yorgana göre uzatalım :)

bir balayına bu kadar para yazık yaaa..hem bu parayla antalyda ne işiniz var gidin yurtdışına mis gibi balayı yapın..
o ne öyle yaaa :KK53::KK53:

X