Balayı Çantası

bal-arisi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2010
371
175
Merhaba kızlar,

Haziran geliniyim. Çeyiz ev vs. derken balayını unutmayalım :KK17:
Balayımızı almakla bitmiyor her şey orada başlıyor.. Onca yorgunluğun, stresin üstüne güzel bir tatili fazlasıyla hak ediyoruz.
Gelelim asıl konuya.. Balayı bavulumuzda neler olması gerekiyor. Ben yavaş yavaş hazırlıklara başladım.
Çok büyük bavullarla gitmek istemiyorum. Aynı zamanda bir şey unutmak istemiyorum.
Sizde durumlar nedir?

Merhaba kızlar,

Haziran geliniyim. Çeyiz ev vs. derken balayını unutmayalım :KK17:
Balayımızı almakla bitmiyor her şey orada başlıyor.. Onca yorgunluğun, stresin üstüne güzel bir tatili fazlasıyla hak ediyoruz.
Gelelim asıl konuya.. Balayı bavulumuzda neler olması gerekiyor. Ben yavaş yavaş hazırlıklara başladım.
Çok büyük bavullarla gitmek istemiyorum. Aynı zamanda bir şey unutmak istemiyorum.
Sizde durumlar nedir?

Aslında sabit konularda şöyle bir konu var:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/balayi-bavulunda-neler-olmali.764783/

Tam olarak benim ihtiyaçlarımı karşılamıyor.
Genel parçalar var. Ben balayında işimize yarayacak daha detaylı eşyalardan bahsetmek istiyorum

Bana baya detaylı gelmişti. Tatiliniz deniz, kum güneş tatili mi olmayacak da ihtiyaçlarınızı karşılamıyor ki? Bir tane örnek verebilir misiniz o bavulda olmayan ama sizin ihtiyacınız olacak.

Bana baya detaylı gelmişti. Tatiliniz deniz, kum güneş tatili mi olmayacak da ihtiyaçlarınızı karşılamıyor ki? Bir tane örnek verebilir misiniz o bavulda olmayan ama sizin ihtiyacınız olacak.

Konu açmam sizi neden bu kadar ilgilendirdi?

Konu açmam sizi neden bu kadar ilgilendirdi?

Yanlış anlaşıldım sanırım. Birinci msajım yardım içindi, ikincisi de bana oldukça detaylı ve her şeyi kapsayan listeyi yetersiz bulunca oluşan bir merak mesajıydı. Yoksa tabiki de istediğiniz yere istediğiniz şekilde konu açmakta serbestsiniz.

Benim en çok keşke dediğim şey. Ağrı kesici ateş düşürücü almadiğım oldu. Kocaman otelde 1 tane hap bulamadılar en yakın eczane de 4 saat sonra gönderebiliriz ilacı dedi şehir merkezindeydi çünkü. Bana da ders oldu asla yanımdan ayırmam artık basit ilaçları.

canımmmm sen de bendensin. Temmuz geliniyim ben de. Şimdiden başladım mesela aldıklarımı söyliyim:

Deniz şapkası ve plaj çantası
bir tane deniz elbisesi
Bi de akşam yemeğinde giymek için twistten çok şık bir etek aldım

Aklıma gelen eksikler:

Bikini :KK31:
Plaj terliği (almıştım ama küçük geldi geri gönderdim)
Pareo
Güneş kremleri

Bizim düğünle balayı arasında 2 gün var, o 2 günde gezerek son eksiklerimi tamamlamayı düşünüyorum bikini o zaman alıcam mesela. Burdan birlikte neler eksikmiş birbirimize hatırlatabiliriz. Ağrı kesici ateş düşürücü benim de aklımda benzer bir şey yaşadığım için, unutmayalım hap

1v1y de pierre cardin bikiniler indirime girmis haberin olsun :)

X