Kontakt Lens bal rengi lens kullanan oldu mu???

ssheker07

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
829
29
hihoyyyt bal rengi lens almak istiyorum ama nasıl duryo cok merak ettim kullanan war mı?gözlerim kahwerengi dogal durmasını istiyorumm

ben kullandım fresh look tan su sıralarda ablam aldı cok guzel dogal duruyor

1172418901.jpg

böle bişimi istiyosun

Anladım canım teşekkür ederim cevabn için :-) Arkadşım da kullanıştı koyu kahve gözlü beyaz tenliydi onda da doğal durmuştu..

Ben de bi ara niyetlenmiştim ama esmer olduğum için vaz geçtim sırıtır diye korktum (= Kendi göz rengim de çok koyu değil aslında ama ne bilim cesaret edemedm :-)

ya bn gri falan kullandım ama ne kadarda olsa pek dogal durmuyo o yüzden bal renginee cok merak sardım...saclarım suan sarı ama bronz kahwe ye boyatcam bi de bal rengi lens ins güze olur yaa zemuszemus

Ben de bi ara niyetlenmiştim ama esmer olduğum için vaz geçtim sırıtır diye korktum (= Kendi göz rengim de çok koyu değil aslında ama ne bilim cesaret edemedm :-)
bnce esmersen cok hoş durur canım yaa gözlerin ortaya cıkar yanii..ayrca bal rengi cok dogal.sırıtacagını zannetmiorum

Tenim çok esmer değil de buğday gibi..Ama kaşım ,kirpikler ve saçım kapkara ve çok gürler,,ondan cesaret edemedim arkdaşım ben den açık tenliydi bi de saçları sarıydı esmerde göremynce işte :-)

tam aradığım başlık...lensle ilgili diğer konulara da yazdım ama nedense kimse cevap vermedi..bal rengi lens almak istiyorum..ama balık gibi donuk değil,doğal bakmak istiyorum..kendi gözlerim kahve. hangi markayı tercih edersiniz??

Benim arkdaşım beyaz tenli ve kahverngi gözlüydü freshlook honey kulanıyordu doğal duruyordu ondan..daha öncede yazdm zaten..yeşlimsi sarımsı istersen solotica mel var..hazel kullanblrsn bnlar yakın tonlar birbirlerine..

ya bn gri falan kullandım ama ne kadarda olsa pek dogal durmuyo o yüzden bal renginee cok merak sardım...saclarım suan sarı ama bronz kahwe ye boyatcam bi de bal rengi lens ins güze olur yaa zemuszemus

cnm bronz kahve nasıl bir renk oluyor tam olarak
benim saçlarım şuan kumral bende kahve tonlarına boyatmak istiyorum
açık kahve gibi birşey mi?

X