Saç Rengi ve Saç Boyama bal köpüğünden bronz kahveye dönüş...

gamze437

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2016
3
0
26
kızlar saçlarım şu anda resimdeki gibi bal köpüğü rengi yani ama ben sıkıldım sürekli dip boyamın gelmesinden bronz kahveye boyamak istiyorum sizce nasıl olur ?

Bronz kahve hatta hafif gri boya katılmış buzlu sıcak kahve tonu çok güzel olur.

Bronz kahve hatta hafif gri boya katılmış buzlu sıcak kahve tonu çok güzel olur.
gri boyayı katarsam nasıl olur bilemedim ki ben tek renk boyamayı düşünüyordum ama kararsızım. bide acaba bronz kahve beni kapatır mı bal köpüğü yüzümü açmıştı biraz ?

Baya beyaz tenlisin. Yüz hatlarını daha çok ortaya cıkarır bir kaç ton koyu olursa. Bal köpüğünü sadece uçlarda bırakırsan boyarken hem hareket katmış olursun saçlarına.Böyle yüzün çok silik duruyor güzelliğini kapatma şahsi fikrim.

Gri boya sadece yansıma verir yaldır yaldır turuncu parlamasını engeller.

ışıktan öyle gözükmüş sanırım fotoğrafta o kadar da beyaz değilim :) ama teşekkürler fikirleriniz için doğal rengimde kahve tonlarıydı zaten boyasam da kötü durmaz doğal durur kaşlarımla falan :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…