Bal çörekotu tarçın ve ovulasyon testi

babycandy

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2022
17
14
39
Merhabalar ,
Bu ay bal çörekotu tarçın karışımını adetin 2.günü başladım.3.gün adetim bitti ve ovulasyon testine de başladım.Adet bitiminin 7.günü ovulasyon testin de pik i gördüm ve çatlatma iğnesinde ki gibi çok sancılı 2 gün geçirdim.Havucun çatlatma da etkili olduğunu duydum ve havuç yedim ve ovulasyon testinde bugün çatlamış olarak görünüyor.Gynoseed jel almıştım onu da kullandım ve çatlama günü yine kullanacağım.
Sorum şu bu karışımı deneyen var mı?Ağrılı mı oldu ve pik i çok erken mi gördüm.
Bu ay olur inşallah 🤲 güzel haberi duymak bana da nasip olur inşallah.

canım herksin ovulasyon dönemi farklıdır.ben adetten sonra 21.günde görmüştüm.hayırlısı olsun güzel haberlerini ver imşallah

Amin inşallah 🤲 haber vermek burdan nasip olur.Geçen ay da 13.gun de pik olmuştu.Bu ay karışımın etkisiyle sanırım sancılı geçti.Her duyduğumu yapıyorum.Karışim yapanların etkileri nasıldı çok merak ediyorum.Hayirlisi Allah tan inşallah 🤲
canım herksin ovulasyon dönemi farklıdır.ben adetten sonra 21.günde görmüştüm.hayırlısı olsun güzel haberlerini ver imşallah

Merhabalar ,
Bu ay bal çörekotu tarçın karışımını adetin 2.günü başladım.3.gün adetim bitti ve ovulasyon testine de başladım.Adet bitiminin 7.günü ovulasyon testin de pik i gördüm ve çatlatma iğnesinde ki gibi çok sancılı 2 gün geçirdim.Havucun çatlatma da etkili olduğunu duydum ve havuç yedim ve ovulasyon testinde bugün çatlamış olarak görünüyor.Gynoseed jel almıştım onu da kullandım ve çatlama günü yine kullanacağım.
Sorum şu bu karışımı deneyen var mı?Ağrılı mı oldu ve pik i çok erken mi gördüm.
Herkeste aynı etki yaratmaz tabiki ama bende kullandım sağ kasığımda çok ağrı oldu sabrettim adet oldum sonra doktora gitti. Çikolata kistinin olduğunu öğrendim ama o mu sebep oldu yoksa zaten varmıydı bilmem

Merhabalar ,
Merhaba ne oldu sizin sonuç çok merak ettim bende bu bahsettiğiniz herşeyi bu ay kullanmayı düşünüyorum iki yıldır evliyim gebelik geçirdim kimyasal di üzerinden birbucuk yıl geçti hala bir şey olmadı pcos var

Malesef olmadı vardır bir vakti saati.Karışım benim yumurtlamamı öne çekti ve yumurtlama gününü hissetmeyen ben gayet net hissettim.Ovülasyonla mutlaka hergün takip et inşallah senin için bu ay olumlu olur.

X