Bakırköyde sinema günü yapıyoruz

teşekkürler leptapımm.. bi baş bağlamasını öğrensem tam olucak.. evde yapıyorum ama olmuyoo ( birde nasıl renkler gider tutturamıyorumm.. neyse buluşunca konuşuruzz :)))

bak tam benim ilgi alanıma barnak bastunn
bi ara gonnuşurukdelikafadulden
rahat şekilde eşarp nasıl bağlanırr
ama sen zaten düz renkler giymeyi seven bi kişisin o yüzden eşarbının rengini kolay ayarlarsın

hade neyse eygeceler ben yateyom
konuyu dağıtmayım barimm

ey buluşmalar şindiennsırnaşık şey

teşekkürler leptapımm.. bi baş bağlamasını öğrensem tam olucak.. evde yapıyorum ama olmuyoo ( birde nasıl renkler gider tutturamıyorumm.. neyse buluşunca konuşuruzz :)))

pehh hem tutturamıyo hem laf sölüö:dilcikar:
i geceler herkese bende uyyicam benim uykum gelmedi ama böcüke bukadar pc yeter:CüvCüv:

pehh hem tutturamıyo hem laf sölüö:dilcikar:
i geceler herkese bende uyyicam benim uykum gelmedi ama böcüke bukadar pc yeter:CüvCüv:

sus beee şimdilik azaad ediyorum senii oda yeğnim içinnnn dua ettt
bak tam benim ilgi alanıma barnak bastunn
bi ara gonnuşurukdelikafadulden
rahat şekilde eşarp nasıl bağlanırr
ama sen zaten düz renkler giymeyi seven bi kişisin o yüzden eşarbının rengini kolay ayarlarsın

ayyy ne oluuurr çok isterimmmmm lütfennnn bir ara konuşalım olurmuuuuu:Saruboceq:

sen gel ben havayı ısıtırım senin içinnnnn:jeyyar::jeyyar:

canım benim gel valla ne iyi olur hem sana tek araba bakırköy canım aybike bursada hamilelik ona şimdiden 4 kilo verdirmiş baya yorgun o yüzden anacığının yanına gittiki baksın anneciği

valla KKda yapmak zorunda değiliz haberleşiriz hep beraber toplanıveririz yavru sen iste yeterkia.s.

dağıtma tabi alıyom ebet a.s
kızlar acaba hanki filme gidiyo diye sorarsak kızmazlar belki hani konunun ucundan tutuyoz diye:jeyyar:

:roflol::roflol::roflol::roflol:

c.tesi olsun olurmu??? yer bakırköy özgürlük meydanı burger king

olsuuuuuuuuuuunnnnnnnnn pazartesi yağışlıymış hava benbimki mırın kırın ediyooooooklava:

canikom siz tarihi değüştürmeyin buluşun gününüzde
ben gelemem bu hafta ,annişim yohh:1no2:
artık nasip bi nisan ayına gelelim de allah kerim
:dilcikar::dilcikar:sırnaşık şeysırnaşık şey

vallaha da billahada ben de çok istiom senağlama
söz veriyorum istanbula döndüğümde gelicem buluşmaya öörsem de böörsem de hemde :1closedeyes:

Canım yaaa ne demiştim hatırlıyor musun sen iyi ol valla senin oraya geliriz buluşmaya yeterki sen biraz daha iyi ol
a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.
Daha kadınlar matinesi yapıcaaaaazzzzzzzzzzzz
senide istiyorum haberin olaa.s.a.s.a.s.

p.tesi olamicakk yani yarın..çünkü sağnak yağış bekleniyo su baskınlarına karşı tedbir alın dediler.. salı ve çarşambada doktordayım benn of yaa ne olcak.... 2 haftadır ufuklada görüşmüyorum azönce aradı c.tesi yemeğe gidelim dedii

zaten kız ismi bakıyorum kocişi kandırdım kız olursa ben erkek olursa sen koy diye
içime doğuyo ya kız oluca ben koyyim diye numara çekiom kaydirigubbakcemile3
:roflol::roflol:
sivilde bastıysa
ahanda şuraya yazıyorum
kzın olucak benden dimesi b&m demişti dersin
kız bebek annenin güzelliğini alırmış hamileleiği boyunca
kız bebeğe hamile kimi görsem sivilcelendi:roflol:
çok bil sen:jeyyar:
:tomato::tomato: kaçayım görünmedennnn:tomato:
kızlar konuyu farklı yönlere çektük galiba ama tek kelimeyle harikasınız valla ben arkadaşlarımla bile msnden bukadar çok yazışmıyom resmen pc ve kk nın başından kalkamaz oldum iyiki varsınız

evet kızlar sizlerden bahsederken " arkadaşım" diye bahsediyorum..
wewem senin sanal aşk muhabbetin gibi sanalla başladı belki ama ben hissediyorum çok samimi,güçlü ve gerçek..:enbuyukkk:

evettt annemm sanalla başladı ama bizim burdaki dostluklarda gerçek olucak oldu bilee ben öle hissediyorumm.... benim aşkımda sanalda başlamıştıı :))

Evet ben de anlatırken arkadaşlarım diye anlatıyorum KK da benim gerçekden arkadaşım dostum olan insanlar ne kadar çok yakınımdaki arkadaşlar kıskansada benim için vazgeçilmezsiniz kızlarrrrra.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

fufuğu sallıcaz artık napalım ya da sen akşama onunla takılacaksıııınnnnkaydirigubbakcemile5 olmaz mııı

akşama takılamam hayatım babam bodrumda bu yüzdende annem evde tek olduğu için bırakamam onu tek...

deryoşum canımcım saol bebemmm :)))

ne güsel yaaaa ..hihoyyyt
ya şevvalle tuba pehlivandan haber alan var mı ben onları da merak ediyorum :çok üzgünüm:

Canım Şevval cuma günü tranveri yapıldı inşallaaaaaaaaahhhhhhhh ondanda güzel mutlu haber gelecek ben sürekli görüşüyorum daha doğrusu görüşmeye çalışıyorummmm:1hug:
tubayı sorma hiç elimden çekeceği varrrrrklava:klava:klava:

kıss siz günü erteleye erteleye annemin geleceği güne denk gelcük :))
bakarsınız nasipte varsa gelirim
ama siz size uyan günde buluşun baa bakmayın hihiii

yerim ben sizi yaa hakkatten bende gerçekten somut tanışmışız gibi hissediyorum
wewem bide eleştirmiştin beni ben onu unutmam şalı bağlamışsın kafana hiiç olmamış diye:dilcikar:
:roflol:-tatlicadiarzu-

akşama takılamam hayatım babam bodrumda bu yüzdende annem evde tek olduğu için bırakamam onu tek...

çok kalmazsın yaaa
Sizin apt dolu maşallah tanıdık falan
Birkaç saat gönlünü alırsın yemek yersiniz falan iştea.s.

neyse artık c.tesi günü önce sizle buluşucam 2 sat sizle olurum sonrada ufuğum gelir alır beni sizin yanınızdan

önümüzdeki cumartesi gelmem imkansız
olurda sonraki çarşambaya veya cumartesiye sarkarsa vede anneimde geleceği tutarsa
işte ozaman beni kimse tutamazzz gelirimmmm
aam bu bi varsayım hayall
pufff
neyse deryoşum söz verdüü
gene buluşucukk

kocim geliyor bir çay koyayım ben o gelene kadarrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…