Bakırköyde sinema günü yapıyoruz

benide görcenn fıkır fıkır bıcırbıcır biriyim ben leptapımm :))

deryam zaten kuzum benimm :))
aybike desen o baş bağlayışı giyim tarzıyla gönlüme taht kurdu ve bebiş haberiylede annem olduuu yerim onu benn..
sana gelinceee görüşünce konuşuruz şeekerim :))) igdaş poşetlimm:))) antrenöre benzerim az birazz derya benzetti mesela :))

evet kızlar sizlerden bahsederken " arkadaşım" diye bahsediyorum..
wewem senin sanal aşk muhabbetin gibi sanalla başladı belki ama ben hissediyorum çok samimi,güçlü ve gerçek..:enbuyukkk:

aynen arkadaşalrım diyorum
hatta kk lı arkadaşalrım diyorum
kk ne diyolarkaydirigubbakcemile3
bende hava atıyorum:roflol:

valla benim içinde acayip bişe oldu burası bazı arkadaşlarla tanışma fırsatı buldum ve benim için şuan çok değerliler mesela resmen bende aybikeyle doğurcam okadar seviyom, deryacıkta çok değerli ve samimi, hele b&m yokmu ne tatlı şey öyle içine sokası geliyo insanın, lyre çok zarif ve tatlı , belinayı hiç görmedim ama sanki uzun zamandır tanıyo gibiyim işte bu :enbuyukkk:

ay kıss aynen bende senin için öyle hissettim sankim bi çekim vardı daha önceden tanıyomuşum gibi
o günde hep dile getridim zaten

yaw bu belinyada şeytan tüyü var bende hep tanıyomuşum gibi hissediyomm
aybikom desen sanki bi kaç senelik aykın arkadaşım
hihoyyyt

aybike desen o baş bağlayışı giyim tarzıyla gönlüme taht kurdu ve bebiş haberiylede annem olduuu yerim onu benn..
sana gelinceee görüşünce konuşuruz şeekerim :))) igdaş poşetlimm:))) antrenöre benzerim az birazz derya benzetti mesela :))

tanıyom seni diğer topiclerden gördüm resimlerini ama yakındanda tanıycam inşallah

ne güsel yaaaa ..hihoyyyt
ya şevvalle tuba pehlivandan haber alan var mı ben onları da merak ediyorum :çok üzgünüm:

ay kıss aynen bende senin için öyle hissettim sankim bi çekim vardı daha önceden tanıyomuşum gibi

hihoyyyt

elektirik var bendee elektirik hemide yüksek voltajdaaaa :lepi:

hihoyyyt

bu nasıl bişey ya ne güzel duygular samimi ve içten :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kıss bende antrenörün elini sıkarkene belinay merve ??? dimiştim
bi gülmüştük ordasırnaşık şey

ne güsel yaaaa ..hihoyyyt
ya şevvalle tuba pehlivandan haber alan var mı ben onları da merak ediyorum :çok üzgünüm:

canım şevvalden haberim yok bayadr tuba geçen haftalarda kocaeline gitmişti pek nete girmiyo gibi galiba şevvalde bebek için tedaviye başlıycaktı

bu nasıl bişey ya ne güzel duygular samimi ve içten :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

aynen öyle inan ben o gün aynen bendim ve samimi idim
çenemin düşüklüğünden anla yani
yoksa ilk tanıştığım insanalrla pek konuşamam çekinirim:eek:

ahanda dıptısdıptıs geldüü acaba bizemi kıscekk:eek:
vallah dıpdıs ablam buluşmadan gonuşuykkhihoyyyt

yerim ben sizi yaa hakkatten bende gerçekten somut tanışmışız gibi hissediyorum
wewem bide eleştirmiştin beni ben onu unutmam şalı bağlamışsın kafana hiiç olmamış diye:dilcikar:

aynen öyle inan ben o gün aynen bendim ve samimi idim
çenemin düşüklüğünden anla yani
yoksa ilk tanıştığım insanalrla pek konuşamam çekinirim:eek:

ahanda dıptısdıptıs geldüü acaba bizemi kıscekk:eek:
vallah dıpdıs ablam buluşmadan gonuşuykkhihoyyyt

kızarmı dersin konuyu sohbete çevirdik diye :1no2:bende öyleydim valla hiç yeni tanışıyo gibi değildik

yerim ben sizi yaa hakkatten bende gerçekten somut tanışmışız gibi hissediyorum
wewem bide eleştirmiştin beni ben onu unutmam şalı bağlamışsın kafana hiiç olmamış diye:dilcikar:

olmamıştı amaaa öbür türlü eşarplar daha çok tatlı duruyoo.. biliyonmuu bende kapanıcam nasip kısmetseeee​

teşekkürler leptapımm.. bi baş bağlamasını öğrensem tam olucak.. evde yapıyorum ama olmuyoo :KK43:( birde nasıl renkler gider tutturamıyorumm.. neyse buluşunca konuşuruzz :)))

teşekkürler leptapımm.. bi baş bağlamasını öğrensem tam olucak.. evde yapıyorum ama olmuyoo :KK43:( birde nasıl renkler gider tutturamıyorumm.. neyse buluşunca konuşuruzz :)))

tamam canım benim kızlar ben çıkıyorum uykum geldi geceniz hayra kalsın iyi geceler

iyi geceler balımm bende çıkıcammm.. SEVıYORUM SıZıı

X