Gebeliğe Hazırlık bakın bi arkadaşlar hamilemiyim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

prenses tera

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
509
2
42
merhaba arkadaşlar benim 3.5 yaşında bi oğlum 9 aylıkta bi kızm var mide bulantısı sonucunda eczaneden test alıp yaptım yaptıığım zaman teste hiç bişey çıkmadı sabah kalkıp baktığımda ikinci çizgi belli belli belirsiz çıkmış bu testler anında sonuç veriyo diyebiliyorum ben bide 3 aylık korunma iğnesi vuruluyorum hamile kalmamak için üstelik eşimde korunuyo yarında kantesti yaptıracağım ama sizin düşüncelerinizide bi alayım dedim ne olurya beni rahatlatın olamaz dimi böle bişey ya :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

hayır canım geç çıkan bir çizginin hiçbir anlamı yok...
korkmanı gerektirecek bişe yok...
5 dk çıkan çizgi hamileliğe işarettir...

iyide sabah çıktığı ne malum ya baktıktan bi süre sonra çıktıysa bence kan testi yaptır arkadaşım hamile olabilirsin

ben hamilelik testi yapmıştım adet günüme vardı sonuç 10 dkka sonra cıkmıştı ve iki çizgi

ayrıca gerçekten de hamileymişim

darısı başıma canım benim 10yıldır olmuyo bebeğim allah herkese bu duyguyu nasip etsin inşallah

canımya bır polıkılınıge yada saglık ocagına fılan gıt..orda daha kesın netıce alırsın..
boylece kafanda karışmaz....
hamıleyse hayırlı bebışler..allah olmayanlarada versın

geçmiş olsun canım korunuyormuşsunuzda ama rabbim işte eğer varsa allahım yardımcın olsun benimde 4 aylık bir kızım var rabbim evlatlarımıza sağlık versin inş. ta onlarla büyüyelim olmayanlara verir inş. rabbim de herkes tatar bu güzel duyguyu

galiba sende hamile kalma korkusu yoğun takıntı da olmuş...

hem sen hem eşin korunuyor ve 2.çizgi ertsi gün azıcık çıkıyor...

ben de test yaptırmıştım aynen dediğin gibi sabah tekrar baktım belli belirsiz 2. çizgi vardı ama regl oldum hamile değildim......

hamileysen 2.çizgi birincisi ile beraber çıkıyor e testi akşam değil sabah idrarı ile yap sonuç daha kesin oluyor.....

yalnız dikkat et 3 aylık iğneler hormonları bozuyor diye duymuştum eski hemşireyim...tavsiye edilmiyordu bayanlara...kullananlarda sivilceler saç dökülmeleri vardı.

emzirmiyorsan koruma hapları kullansana.%100 koruyorlar(ilk ay değil)

bencede sonra çıkan çizginin anlamı var çünkü ben tek çizgi diye çöpe attım çöpten 1 saat sonra aldım öyle belirsizdiki hamileydim ama.............

cnm bunun için en iyisi kan testi yaptırmak kesin sonuç yani ama bu kadar korunmaya zor bir ihtimal hamile kalman

bence vakit kaybetmeden hemen kan tahlili yaptır canım ikinci çizgiler ne kadar geç çıkarsa çıksın genelinde pozitif sonuç olabiliyoallah gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…