Bakimli bayanlar yardim

Tam da son zamanlardaki halimi anlatan bir konu olmuş, takipteyim.

Siz bana göre yine iyiymişsiniz, ben sanırım depresyondayım. Ne evde iş yapasım var, ne dışarı çıkasım. Bakım falan hak getire. Doğum kilolarımı vermiştim zaten ama öncesinde de fazla kilom vardı hala veremedim oda modumu çok düşürüyor. Kızım olmasa yataktan çıkmayacağım nerdeyse, onun hatrına kalkıp biraz çabalıyorum.

Evim dağınıksa içimden hiçbişey yapmak gelmiyor benimde.. Düzenli gelen evi derleyip toplayan günlük yemek yapan biri var o açıdan rahatım ama yinede akşam illaki dağılıyor ev.. Saçıma düzenli keratin bakım yaptırıyorum saç yapmaya vaktim olmadığında yıkayıp çıksam bile saçlarım bakımlı görünüyor. Kaşlarım zaten çok seyrek ve açık renk diye devamlı kalıcı makyajlı,birde bu aralar ipek kirpik olayına sardım. Sabah işe giderken duş alıp hazırlanmam max 50 dk sürüyor,işe gidiyorum diye makyajla falan uğraşıyorum. Akşam eve gelip duş alıp hazırım demem 15 dk falan,çünkü saç kaş ve kirpik tüm olayı kurtarıyor. Birkere zaman harcayıp seni bikaç ay rahat ettirecek bakım olaylarına yönelmeni tavsiye ederim. Ayda bir manikür ve pediküre gidiyorum o arada kalıcı oje yaptırıyorum bütün aya yakın bir süre rahatım gibi. Kıl tüy olayını yıllar önce lazerle çözmüştüm. Bunlar beni inanılmaz rahatlattı bakım anlamında.
Merhaba bu keratin bakimini bakimli oomasi içinmi yoksa elektrigi ve kabarmayi da önlüyor mu acaba hic yaptırmadım da

Ay aynı beni anlatmussiniz,,bnimde biri 4,5 biri 3 yaşında biri daha 1 aylık bebeğim var..yerinden kalmasim gelmiyo..kknunuz bnada iyi gelir umarim

Merhaba, ben bu enerjisiz olma konusunu aştığımı düşünüyorum ama zaman zaman yorgun hissettigim oluyor. Pinterestde amerikali bloggerların yazılarını okuyarak biraz toparladım diyebilirim.
Düzenli ev, çocuklarla vakit geçirme vs.gibi önerilerle dolu.
Ilk başta güne yarım saat çocuklardan erken kalkmayla başlayabilirsiniz. Spor veya yin yogası ile güne başlamak gerçekten işe yariyor(evet insan cok yorgun ama bi yerden başlamak lazım).

Akşamdan evi toplayın, bulaşıklar kalmasın ortada, cocuk odası toplu olsun. Böylelikle güne rahat kafayla başlicaksiniz.

Hergün mesela saat 10a kadar bir yeri daha detayli silebilirsiniz. Yada cekmeceleri kontrol edebilirsiniz

Ben mesela haftabaşında rossman beziyle tüm kapı ve yüzeyleri silip, sonrasinda yerlerı süpürüp siliyorum.

Mutfağı ve banyoyu pazar günü temizlemiş oluyorum.
Birde hafta içi banyoyu tekrar elden geciriyorum. Akşam oluncada yine temizlik toparlama rutini başlıyor. Böyle böyle bunalmadıgımı hissettim.

Bunlarıda ajanda veya not defterinize yazarsanız, kontrol elinizdeymis gibi hissedeceksiniz.

Ikinci oglum dogdunda kollarim kalkmiyordu o derece yorgundum. Cocugun üstünü bile degiştirirken aci cekiyordum. Haftalik vitamin b ignesi yaptırmaya gittim o esnada kiloda verince yasama sevincim geri geldi diyebilirim. Umarim faydali biseyler okumussunuzdur:)
Peki canim bu vitamin iğnesi kilo yapıyormu? Benim ev doktorum vitamin iğnesi yapıyor ama vitamin b yapiyormu bilmiyorum kilo yapar diye duymuştum aklımda öyle kalmış nedense

Merhaba bu keratin bakimini bakimli oomasi içinmi yoksa elektrigi ve kabarmayi da önlüyor mu acaba hic yaptırmadım da
Kabarmayı önlüyor. Saçlarını kuruttuğunuzda fönlü saça yakın bir saç oluyor. Brazilian blowoud diye bir ürün kullanıp düzleştirci ile düzeltiyor kuaförüm saçı. Başka uygulama şekilleri varmı bilmiyorum.

Kaç yıll oldu lazer yaptralı, gerçekten hiç ÇIKMIYORMUMALEX MİYDİ..sevindim bende yaptırıyorumda
10 yıla yakın olmuştur. Yılda 1 kere seansa gidiyorum ve hiç çıkmıyor. Yaptırdığımda bekardım,evlendim 2 de doğum yaptım. Hormonların değişince tekrar kıl çıkacağını savunanlara gelsin bu da :)

10 yıla yakın olmuştur. Yılda 1 kere seansa gidiyorum ve hiç çıkmıyor. Yaptırdığımda bekardım,evlendim 2 de doğum yaptım. Hormonların değişince tekrar kıl çıkacağını savunanlara gelsin bu da :)

Ay N3 güzel.... Her ay ağda yerine yılda bir seans çok daha iyi..

X