bakarmısınız

Bu kadar yorma kendini kurban olayım. Soğan suyu falan da içmene gerek yok, yan etki de yapabiliyor o kist gibi. pcos var demişsin zaten. Normal pcoslu olanlar zar zor hamile kalıyor sen bir de bakireymişsin zevk suyndan dıdısının dıdısı. Takılma boşver. Hamile değilsiiiiin.
ay çok teşekkür ederim vallahi içimi rahatlattınız bana o kadar büyük ders oldu ki bidaha tövbe zaten yaşlandım 2 ayda o zaman tehlike geçmiştir inşallah diyelim🥹

ay çok teşekkür ederim vallahi içimi rahatlattınız bana o kadar büyük ders oldu ki bidaha tövbe zaten yaşlandım 2 ayda o zaman tehlike geçmiştir inşallah diyelim🥹
Aynı duyguları yaşamış biri olarak söylüyorum bunları. 70 gün regl olmadığımı bilirim. O zaman nişanlıydık ve aktif seks hayatımız da vardı. Ama o kadar kolay değilmiş çocuk yapmak yıllar sonra anca yapabildik. Hiç problemimiz yokken. :) Üzme canını ama dikkati de elden bırakma.

Aynı duyguları yaşamış biri olarak söylüyorum bunları. 70 gün regl olmadığımı bilirim. O zaman nişanlıydık ve aktif seks hayatımız da vardı. Ama o kadar kolay eğilmiş çocuk yapmak yıllar sonra anca yapabildik. Hiç problemimiz yokken. :) Üzme canını ama dikkati de elden bırakma.
teşekkür ediyorum tekrar bebisinizle saglıklı uzun ömürler diliyorum🥹💖

X