Bakar mısınız

terapique

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2024
359
63
30
Merhaba kızlar, 3 eylülde el kremi renginde yogun kıvamlı kokusuz birkerelik akıntım gelmişti. 4 eylülden bu yana hafiften başlayıp çoğalan gögüs hassasiyeti bel kasık agrım var. Akıntım bir var bir yok oda açık sarı şefaf renginde. Eylül 14 regli tarihim. Sizce kaç gün kala erken gebelik testi veya kan testi yapmalıyım ? Bugün öğlen dayanamayıp innovita marka normal test yaptım negatifti. Kremsi akıntıyı baz alırsam 17 sindemi yapmam lazım yoksa 14 ünde mi?

Bence yumurtlama sancısı o, döllenme değildir gibime geldi

Nasıl yumurlama sancısı ? Bir önceki reglimi baz alırsam bu ayki Reglime 5-6 gün var 14 eylülde nasıl yumurtlama sancısı oluyor ? Hemde 5-6 gün boyunca ?
Bilemedim ki erken gebelik testi bir hafta öncesinde silik de olsa çıkarır. Bekle bakalım sen gene de her ihtimale karşı değerlendir ama geç döllenme çatlama vs oldu ise diye belli olmuyor bazen kayıyor

Yumurtlamanın üstünde 12-14 gün geçince kanda 20 güne idrarda belli oluyor normalde. Bence negatif görme ihtimali olup moral bozacağına biraz daha bekleyin öyle kan verin net sonuç alırsınız

Yumurtlamanın üstünde 12-14 gün geçince kanda 20 güne idrarda belli oluyor normalde. Bence negatif görme ihtimali olup moral bozacağına biraz daha bekleyin öyle kan verin net sonuç alırsınız
ben 1-2 eylül bel kasık agrısı yaşadım ovulasyon testi yaptım 2 eylül pike çok yakındı. 3 eylül öğlen kremsi süt rengi akıntım oldu. 30 agustos 2-3-5 eylülü değerlendirdim. 4 eylülden beridirde bi tık arta arta agrılarım devam ediyor. Özellikle iki gündür çok daha yoğun belimden aşagısı kasımlarım bacaklarıma kramp giriyor. Ne zaman test yapıcam bilmiyorum 14 eylülde mi yoksa kremsi akıntıyı baz alırsam 17 demi..

Bence son ilişki tarihinizi baz alıp üstüne 12 gün ekleyip kan verebilirsiniz3 eylülde çatlasa yumurta 4 eylüle anca dölleniyor 3 günde morula ( sekiz hücreli embriyo ) oluyor 6-12 gün arasıda büyüyüp rahme tutunuyor ve hcg üretiyor. Bence 14 ve 17 sinde kan verin içinizde rahatlar

Tamam teşekkür ederim

Regli gününüzü bekleyin

Regli gününüzü bekleyin
Merhaba rahatsız ediyorum kusura bakmayın tahmini regliye 3-5 gün var ya diğer aydan hesaplarsam 14 ü akıntıdan hesaplarsam 17 si. Fakat şeffaf akıntım var aynı yumurtlama dönemindeki gibi bir bilginiz varmı belirtimidir bu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…