😔bakar mısınız?

Tkr_3558

🧡
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2022
450
104
27
Daha önce kist ameliyatı olmuş biri olarak13 cm di 1 senedir evliyim adetlerim düzenliydi kist için sürekli kontrole giderdim hic bir şey yokken ,2 aydır geciken regl üzerine tekrar 6 cm kist olduğunu öğrendim. Doktor Yasmin verdi 3 kutu ve procertin women bunu ilk defa kullanıyorum tam ne işe yarıyor bilgim yok açıkçası. Doğum kontrol hapı kullanmıştım ameliyat olmadan önce ama yasmin değildi . Bir kutu bitmesine az kaldı regl olduktan sonra tekrar kontrole gitmeli miyim? Adetle atar belki yoksa 3 ay sonra mı? Bu procertin women ilacını kullanan var mı acaba? Bebek düşünüyordum ertelemek zorunda kaldım umarm büyümez tekrar ameliyat olmak istemiyorum

Galiba bünyesel yapıyor bu kistleri vücut. 3 döngü bittikten sonra kontrole gitmelisiniz.

Galiba bünyesel yapıyor bu kistleri vücut. 3 döngü bittikten sonra kontrole gitmelisiniz.
Ameliyat olurken kistin cinsi söylemedi çikolata tekrar eden kist bildiğim kadarıyla birde şuan doğu'daym burda öğrendim kisti adetimin düzeni vs bozulmasa asla güvenmezdim ama büyük ihtimalle doğru sonuç.. Neyse ki bir süre İzmir e gidicem tekrardan yine kontrol ettircem

1 aylık bunu verdi yasmin yanında nedir tam olarak bu ? Fiyatı da oldukça pahalı aldım işe yarar umarım . Kullanan oldu mu acaba?

Eklentiler

• Screenshot_2022-09-22-18-45-55-965_com.android.chrome.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 126
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…