bakabilir misiniz..

afrodit26

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2010
4.989
3.707
merhaba ben temmuzda hamile kaldığımı öğrendim ama 10 ağustosta maalesef düşük yaptım kürtaj oldum 40 gün sonra adet gördüm ve korunmadım sonrasında.. 18 eylülde adet oldum ve 9. gün ovulasyon testi yapmaya basladım..12. gün pozitifi gördüm 14. gün çatladı sanıyorum ve biz o günleri değerlendirdik.. yum günlerinden sonra da testleri yapmaya devam ettim kaç gündür yok kadar silik bi çizgi vardı sadece testlerde az önce yine yaptım bugun 25. gün ve testin pozitif olduğu günkü kadar koyu çizgiler...15 ekim adet olmamayı beklediğim gün ve 3 gündür falan özellikle sağ kasığım acıyor hafif sızıdan acıya ağrıya dönüştü ve dün akşam kesildi ağrı.. sadece hissediyorum kasığımı otururken kalkarken kısacası hareket ederken.. ilk gebeliğimde böyle ağrım sızım acım olmamıştı yarın sabah gebelik testi yapıcam onu da burdan paylaşırım ama bence pozitif.. sıkıntım şu normal değil de mol gebelik falan mı diye kokuyorum şimdi de.. mol gebelik yaşayanlar belirtilerinizi paylaşabilir misiniz böyle aşırı kasık ağrısı acısı yaşadınız mı yardım edin lütfen..

canım mol gebelikle ilgili bi tecrübem yok.Ama neden böyle bi düşünceye kapıldın anlayamadım.Ben adetime bi hafta kala hamile kaldım adet günüme kadar kalkıp otururken kasığımda bişey varmış gibi sızlamalrım oldu.Solumda hiç yoktu sağım da vardı oda bebişim sağa yerleştiği içinmiş.

canm ilk gebeliğimde böle bi hissim olmamıştı şimdi beklemede olup da böyle bir ağrıyla karşılaşınca bana anormal bi durum gibi geldi acıkcası ilki düşük olunca buna da bişey olursa diye korkuyorum ondan..

canım bn aynı dediklerini yaşadım aklına kötü şeyler getrme 4. ayımdym hala sağımda ağrı oluyo :) kaç defa acaba düşürüyomuyum dediğim oldu

İ
canım bn aynı dediklerini yaşadım aklına kötü şeyler getrme 4. ayımdym hala sağımda ağrı oluyo :) kaç defa acaba düşürüyomuyum dediğim oldu
nşallah dediğin gibi sorun yoktur bebek vardr:)

Son düzenleme:
bebek varsa ovülasyon testinde t çizgisi c çizgisinden daha koyu renk oluyormuş hamilelikte hcg hormonuyla birlikte lh hormonu da artıyormuş noormalde yumurtlama döneminde 2 gün kadar max seviyeye çıkıp birden düşer seviyesi. adetine yakın tekrar yükseldiyse hamilesindir canım hayırlı olsun darısı başımıza :)

yarın adet olmam gereken gün bu sabah tekrar test yaptım ovulasyon olandan ,silik çıktı düne göre .. ben ilk gebeliğimi zaten ovulasyon sayesinde anlamıştım dediğin gbi çıkmıştı ama düştü bebeğim..

Ca
Canım yaaaa geçmiş olsun bu durum maalesef çok acı çok üzülüyor insan ama hayır da şer de allahtan yapacak birşey yok. Umarım en kısa zamanda kavuşursun bebişine :)

i

inşallah canım doktora gittikten sonra haber verirsen çok sevinirim :)
ben doktora gittim ve bebiş beklerken malesef 4 cmlik bi kistle karşılaştım hamile değilim 2 ay da dk hapı kullanacakmışım sağol canm ilgin için yorumların için:)

Çok çok geçmiş olsun canım talihsizlik olmuş kısmetten öteye gidilmiyor işte umarım en kısa zamanda sağlığına ve bebeğine kavuşursun.

ben doktora gittim ve bebiş beklerken malesef 4 cmlik bi kistle karşılaştım hamile değilim 2 ay da dk hapı kullanacakmışım sağol canm ilgin için yorumların için:)
bozma morelini Rabbim ne zaman nasip ettiyse o zaman olucak zaten canım.Tedavini güzelce ol umudunu asla kaybetme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…