Tüp Bebek Merkezleri bahçeci cem çelikte tüp bebek ve çikolata kisti tedavisi yaptıranlar buraya!!!

ben cem beyi sosyal medyadan takip ediyorum sizler muayne oluyorsunuz denilen kdar varmı canlarım
yok öyle olsaydı bende gitmezdim :)) bende sosyal medyadan gördüm bu kadar yüksek ornları bide arkadaşım görüşmeye gitmiş iyi faln dedi onun üzerine bende trabzondan kalktım gittim şimdilik bizden bazı testler istedi onu yaptırdık genetik testimin çıkmasını bekliyorum ondan sonra tedaviye başlıcaz ilk görüşmede bna hallederiz sıkma canını dedi bakalım inşallah iyi olur. yalnız bana histereskopi istedi o çok pahalı geldi bakalım ne olacak

Selam bende Bahçeci Fulyada tedavi görüyorum.ilk deneme negatif şimdi 2.ye başladık.Histereskopi fiyatı nedir? Doktorum henüz bşy demedi ama histereskopi yapılsa iyi olur gibi.

Selam bende Bahçeci Fulyada tedavi görüyorum.ilk deneme negatif şimdi 2.ye başladık.Histereskopi fiyatı nedir? Doktorum henüz bşy demedi ama histereskopi yapılsa iyi olur gibi.
Acaba neden olumsuz oldu ngs yapılmışmiydı histeroskopi 4750 yazmış bi arkadaş

anladım canım hakkında hayırlısı inşallah miniğinin haberini duyarız fıstığım :) memnun kaldın mı kalmadın mı anlamadım

anladım canım hakkında hayırlısı inşallah miniğinin haberini duyarız fıstığım :) memnun kaldın mı kalmadın mı anlamadım
amiiinnn inşallah isteyen herkese nasip olsun. valla bende daha tam olarak emin değilim memnun olup olmadığımdan tedavi sürecine kadar araştırmadayım. kafam karışık biraz.

amiiinnn inşallah isteyen herkese nasip olsun. valla bende daha tam olarak emin değilim memnun olup olmadığımdan tedavi sürecine kadar araştırmadayım. kafam karışık biraz.
Canım bende bahçeci umutta tedavi oldum Allaha şükür doktorumdanda merkezdende çok memnun kaldım pozitif sonuç aldım zaten doğumu bekliyorum kesinlikle tavsiye ederim

merhaba herkese bahçeci umut tüp bebek merkezi dr cem çelikte tüp bebek yaptıran var mı?? bilgilerinizi paylaşır mısınız?
Merhaba kistleriniz kac cm di ve amh kac cikiyordu. Bahceci de nasil bir yol izleniyor cikolata kisti olan hastalara. Direk transfer mi yoksa oncesinde baska islemler var mi? Insallah sizin sonucunuz guzel.olmustur yada olacaktir. Zor bir yol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…