bahar yavas yavas geliyor

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
baharin gelişi yaklasti
son soguklar usutuyor bizi simdi
agaclar cicek acacak gelin olacaklar beyaz beyaz
kuslarin seslerini daha cok duyacagiz civil civil

kalın montlari cikarip, ince bir ceketle yurumenin hafifligini yasayacagiz
hersabah uyandigimizda gunesi gorecegiz, saklanmamis olacak bulutlarin ardina
havada cok guzel bir koku olacak, toprak, cicek kokulari...
karanliklar daha gec bastiracak artik

her bahar geldiginde icime bir sevinc dolardi, sanki asik olmak istiyormusum gibi, sanki asikmisim gibi, ask cok yakinmis gibi, hergun evden ciktigimda bugun harika bir gun olacak gibi gelirdi

ama bu sene yazin gelmesini istemiyorum hic
bu sene artik yaz bana gelmiyor, baskalarina geliyor...

• Konu Sahibi EU3
sade kahvecim meslektasim birak rahat birak kendini bahar gonlune degsin.. havalar isinsin zaten yerinde duramazsin ki..
kendini skma birak bakalim.. hayat heryasta her zaman guzel.. biz yeterki gozlerimizi kapamayalim.. a.s.

• Konu Sahibi EU3
sade kahvecim meslektasim birak rahat birak kendini bahar gonlune degsin.. havalar isinsin zaten yerinde duramazsin ki..
kendini skma birak bakalim.. hayat heryasta her zaman guzel.. biz yeterki gozlerimizi kapamayalim.. a.s.

ah guzelim uzun yaz aksamlari ve geceleri gecmek bilmiyor, herkesler disarilarda kolkola elele oluyor,
cekirdek citleyenler, dondurma yiyenler :) sulalecek gezenler, cift cift kolkola gezenler, cocuk arabasiyla gezenler
o yuzden istemiyorum gelmesini banane :) sade_kahve omur curutuyor bu koca sehirde, 4. yalniz baharimda artik istemiyorum baharin gelmesini
cunku bahar gelince icimi bi heyecan kapliyor, o heyecanin kendikendine bitisini yine gormek istemiyorum

zaten kışın 2 kilo almışım :) onu veremeden gelecek :))

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU3
ask olsun canim..
nerdesin bilmiyorum ama bahar gelince yapilcak en guzel sey eline fotograf makinasi alip sokak sokak gezmektir.. ah ahh hemen gelse de ben de sokak sokak gezsem...kaydirigubbakcemile2

• Konu Sahibi EU3
ask olsun canim..
nerdesin bilmiyorum ama bahar gelince yapilcak en guzel sey eline fotograf makinasi alip sokak sokak gezmektir.. ah ahh hemen gelse de ben de sokak sokak gezsem...kaydirigubbakcemile2

ben de fotografla ugrasiyorum ama eskisi gibi hevesli degilim artik

• Konu Sahibi EU3
ben de fotografla ugrasiyorum ama eskisi gibi hevesli degilim artik

canim benim heveslerini sondurmussun sen.. gecen hafta benim canim cok skliyordu hava da guzeldi tuttum bir arkadasimi aksam vakti sahile gittim orda park vardi sallandim yurudum.. eve geldigimde ustumdeki yukler kalkmis gibiydi.. oyle mutlu oldum ki.. kucuk seylerden mutlu olmasini haz almasini yeniden ogrenmen lazim belki.. kendine sans ver.. insan kendisine kustu mu daha uzun suruyor barismasi..
bahar gelmisken sen de kendinde bi yenilik yap canim kitaplar al.. yeni muzikler sarkilar kesfet.. parklar bahceler gez.. yeni kafeler bul oturup kahve icecek..
yapacak sey oyle cok ki..:teselli:

• Konu Sahibi EU3

ben de senin gibi istanbulda olsam haklısın da ankarada nerey gitceksin, bi alisversi merkezi var bir de cafeleri baska da bi halt yok

• Konu Sahibi EU3
konunuzu Hiçbir başlığa uymayan yazılar bölümüne taşıyorum...
lütfen o bölümden devam edelim...
sevgiler...

ben de senin gibi istanbulda olsam haklısın da ankarada nerey gitceksin, bi alisversi merkezi var bir de cafeleri baska da bi halt yok

ask olsun arkadasim.. benim arkadasim var hususi olarak iki haftada bir hafta sonlarini ankara da geciriyor.. cok guzel bir sehir diyor.. dedim ya hevesini sondurmussun sen.. kendine yazik ediyorsun bana kalirsa...:1hug:

sade kahve cim kendine neden haksızlık ediyorsun öyle...bahar gelsin havalar ısınsın kuşlar ötsün çiçekler açsın...
bide bakmışsın ki sade kahve cim aşık olmuş,doğru kişi karşısına çıkmış...inşallah hayırlısıylan....
sevgiyle kal:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…