Bağlanıp Hayal Kırıklığına Uğramak İstemiyorum, Ne Yapmalıyım?

Bence şans vermeyin. Şimdi şöyle farklı bir yerden bakayım: Eğer uzunca bir süredir konuşuyor olsanız ve sizinle yaşadıkları fikrini değiştirecek kadar yoğun olsa, belki değişmiştir diyeceğim ama bu kadar yaşanmışlık da yok aranızda. Neye dayanarak evet bu fikirdeyim ama senin için vazgeçiyorum diyebilir? Demek ki söylediklerinin arkasında durabilecek bir insan değil.

Bakire birini isteyen birisi, aniden neden değişsin? Hani aşık olunca vs. Bazı alışkanlıklardan ödün veriyorsun ama, prensipten U dönüşü yapmak inandırıcı değil.

Sizinle bir şeyler yaşayabileceğini anladı, maksadı faydalanmak. Bir süre sonra yine gündeme gelecek ve şutlama bahanesi hazır.

Geçmişte bunu yaşadım ama artık evlenene kadar kimse bana temas bile edemez diye söyleyin bakalım kalacak mı?

Bu konunun üzerini örtüp zamana bıraksanız nasıl olur? Sizin de bilinçaltınızda birtakım korkularınız,endişeleriniz var(bakire olmamanızla ilgili) Belki de bu ilişki sayesinde bu düşüncelerinizden arınacaksınız? Yeter ki siz bu konuyu tekrar gündeme getirmeyin,asıl o zaman özgüvensiz gibi durursunuz

3 yıl sevgililik yaşamış da napmış bu adam. Parkta çekirdek mi çitlemişler. İnanmayın bu söylemlere.
Bakire isteyen adam birden vazgeçtim olmasada olur demez. Bunu sorun eder ilerde. Birden vazgeçmesinin sebebi belki de bir süre beraber olmak hazır bakire değil yararlanayım demek olabilir dikkatli olun

kısa süredir konuştuğun adamla konunun bakireliğe gelmesi senin hatan
ben anlamıyorum bu konular nasıl böyle saçma sapan ve aşırı özel konulara gelebiliyor
konu oraya geldiği an senin o konuyu kapaman gerekirdi
ne kadar çok ezdirmişsin kendini ya üf

Yalan söylemediğini nerden biliyorsunuz ki siz onun. Yıl olmus bilmem kaç bu sorulur mu konusuna katılmıyorum. Bence de önemli bir konu. Fakat herkesin tercihi bu yüzden zaten sormasinda bir sakınca yok insanların bu konuyu. Sorun şu ki kabul edip etmeme durumunda sanki hastalık eksiklik gibi görülmesi saçma. Bu tercih kişiye ait. Size tamam dedikten sonra bunu sorgulayacak eminim.

Ayrıca 3 yıllık ilişkisi olan birinin de söylediğine inanmayın bence. Kendisi kimseyle görüşmemis olsa belki doğru olabilir söylediği ama işte erkeklere asla güvenmemek gerek.

Seni böyle kabul ediyorum cümlesi tüylerimi diken diken etti. Bazı tercihlere kendimi zorlasam da saygı duyamıyorum. Dindar bir insan olursun öyle birini ararsın tamam. Ama burda mesele spesifik olarak bekaret ve bu da beyefendinin sağlıksız bir ahlak anlayışı olduğunu gösterir. Kendisi bakir olsun olmasın hiç fark etmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…