Bağırsak sorunu

Bende yarın sabah olucam da uyutulmadan öncesi ve sonrası ne yapmam lazım beslenme felan
Size gerekeni söyliyeceklerdir ben uyutulmadım sadece sakinleştirici gibi bişey yapıldı boğazıma sprey sıkıldı sonrasında 3 gün yutkunurken bir ağrı vardı geçti Allah şifalar versin sonuçlarınız güzel çıksın inşallah

Bugün oldum parça aldilar ağrısı acısı var biraz muhallebi ve yoğurt çorbası içtim az su iciyorum başka ne yiyebilirim icebilirm ne yapmam lazım doktor sadece kızartma baharat domates yağlı yeme dedi 1 saat sonra normal yiyebilirsin dedi ama yemedim ben ilaç verdi 3bhafta kullan dedi sonra gel dedi

Mide koruyucu mu verdi size

Yeme düzeninizi değiştirmezseniz mide bağırsak sorunları geçmiyor. İnternetten doktorların açıklamalarını dinleyin, okuyun. Midemizin ve bağırsaklarımızın sevdiği beslenme şekillerini anlatıyorlar. Ben bu sayede reflüyü ve bağırsak problemlerimi azalttım. Kötü beslendiğimde hastalıklar geri geliyor oradan anlamış oldum.

Evet dikkat ediyorum aslında ama daha çok edicem insAllah gecicek

Bağırsağınızda ne problem vardı

Bağırsağınızda ne problem vardı
Bağırsak hareketlerim düzensizdi. %90 kabız, %10 ishal şeklinde hiç normale dönmüyordu. Buna bağlı olarak dışkıda kanama, anal fissür problemi vardı. Sol kasık ağrısı, dışkılama öncesi çok şiddetli bağırsak ağrısı..

Karnımın sağ tarafında ağrı var. Afedersiniz dişkım sürekli yağlı. Sizde de oluyor mu ve yağlı olmasının nedeni pankreas mi bağırsak mi? Sabahları uyandığımda kasıklarım ağrıyor?

Safra olabilir sağ taraf da
Afedersiniz 2 gündür dışkıda yumurta akına benzer bir yapışkan biseyle karşılaşıyorum. Bugün dışkı simsiyah ve ishal seklinde idi. Zaten 1 ay oldu dışkı yapışkan şeklinde. Bu 2 gün yumurta akına benzer yapışkan maddeyi görünce iyice korktum. Hemen genel cerrah doktoruna gittim. Beni gastroenteroloji bölümüne yönlendirdi. O da yarın başlayacakmis. Tedirgin oldum valla.

Orası bilir zaten ben endeskopi oldum sonuç bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…