Göz Makyajı badem ve hint yagının kirpiklere zararı...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

tu.a.na

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
67
0
merhaba arkadaslar.sizlerden bırsey ogrenmek ıstıyorum.kirpiklerım pek gür degl.badem yagıyla hınt yagını karıstrıp kullanana arkadaslar varmış.aklıma yattı benmde fakat bi zararı olurmu acaba onu merak edıyorum?yorumlarınız ıcın smdıden tesekkur ederım

Göze kaçtığı zaman bayağı gözü yakıyor.Ben 15 gün kullandım bu karışımı ve kirpiklerime hiçbir faydası olmadı.

ben sadece badem yağı kullanıyorum. öyle karıştırma falan da yapmadım. yaklaşık 2 sene kadar her akşam yatmadan önce sürüyorum. göze kaçtığında yakıyo tabi biraz kör gibi oluyorum. mafoldumben neyse işte. olumlu sonuç aldım ben. gayet güzell uzama var gürleşme varr...

mutlaka azda olsa bi faydası olmuştur yahu.....valla ben taa nezaman kullanmıştım bu yağları şimdi fön çekesim geliyo kirpiklerimi çok etki etti bende....benimde çıban çıktığı için dökülmüştü kirpiklerim 1 ay kadar kullandım bunu gece yatmadan önce kulak çöpüyle göze temas ettirmeden diplere uyguladım zaten gözlerini kapayınca fazla bi sorun olmaz sür yat sabaha kadar beklesin....ben üstten aynayı tutuyomda çalı gibi duruyo kirpişciklerim ilk başlarda diplerden kısı kısa çıkmaya başladı sonra diğerlerinin boyuna yetişti hep birlikte uzadılarr...yerimseniben

mutlaka azda olsa bi faydası olmuştur yahu.....valla ben taa nezaman kullanmıştım bu yağları şimdi fön çekesim geliyo kirpiklerimi çok etki etti bende....benimde çıban çıktığı için dökülmüştü kirpiklerim 1 ay kadar kullandım bunu gece yatmadan önce kulak çöpüyle göze temas ettirmeden diplere uyguladım zaten gözlerini kapayınca fazla bi sorun olmaz sür yat sabaha kadar beklesin....ben üstten aynayı tutuyomda çalı gibi duruyo kirpişciklerim ilk başlarda diplerden kısı kısa çıkmaya başladı sonra diğerlerinin boyuna yetişti hep birlikte uzadılarr...yerimseniben

sen ikisinin karısımını mı kullandın yoksa sadce birini mi kullandın cnm? fisfisfis

X