Bacaklarmn yanlar! Yardm :(

Lullaby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2009
3.061
11
kızlar çok dertliyim ya bana bi çare.. vücudumun şeklinden genel olarak memnunum brz basenliyim evet ama rahatsız edicek bi şekilde değil çıkık popoluyum brz ama seviyorum bunu neyse sorunuma gelince benim bacaklarımın yanlarında böle şovalye şalvarı gibi çıkıntılar oluştu ya yıllar içersinde diğer her yerimden memnunum ama naapsam bunları eritemiorum çok bölgesel bi yer tam oraya etki eden bi hareket vs bişi bulmaya çalışıorum belki bileniniz wardır Türk kadınlarında çok sık görüorum bu bacak yanlarını. yalnız şöle bişi var vücudumun diğer yerlerinden memnun olduğum için sadece bu bölgeyi incelticek bişi istiorum diğer yerlerin incelmesini istemiorum
hadi kızlar bana bi yardım edin bıktım bunlardan artk ben yaaaa

offf bakın fotomu koydum nası kötü çıkıo bacaklarımın yanlarından

Eklentiler

• $aaa.JPG
    9,8 KB · Görüntüleme: 260
zamanla sarmış biraz en iyisi yürüyüş, o bölgeyi yağla streçle yürüyüşe çık.. kas yap toparlar.
kesin bi çözümü olsa çoooktan yapardık :kedi:
birde oralara eritmek için duvara vuruyorlar ama hiç denemedim kaydirigubbakcemile3
dış bacak hareketleri de yapabilirsin. :ecrin_bebek:

canım yürüyüş yap spor yap bol basen ve bacakları çalıştırıcı hareketler yap umarım düzelir tatlım

aynı benim bacağım canım ayyyyyyyynı birebir nerdeyse ben süt beyazıyım sadece.daha da kötü görünüyo o yuzden. kaç kilo verdim kurtulamadım oralardan ve kollarımın üstündeki kalınlıktan.

tmm cnm streç olayı iyi fikir denicem bakalım çok saol önerilerin için yerimseniben

canım yürüyüş yap spor yap bol basen ve bacakları çalıştırıcı hareketler yap umarım düzelir tatlım

ewt cnm oraya hayli yüklenmem gerek tüm vücudu çalıştıran sporlar yetmio oraları düzeltmeye haklısın CADIARZU

aynı benim bacağım canım ayyyyyyyynı birebir nerdeyse ben süt beyazıyım sadece.daha da kötü görünüyo o yuzden. kaç kilo verdim kurtulamadım oralardan ve kollarımın üstündeki kalınlıktan.

cnm ben de süt beyazıyım aslında ama bu yazın çekilmiş fotom plajda ondan bronzum sırnaşık şey

ewt ya naparsan yap oralar çok zor gidio bi de diğer yerlere de yüklenirsem öteki taraflarım da ericek oralar yine kendini belli etcek die korkuorm ondan şu eski türk filmlerindeki kadınların televizyon izlerken yan yatıp bacaklarını makas gibi açıp kapattıkları hareket var ya :roflol: ondan yapıorm ama yine de tam etki etmio ya bi de işin garibi bi bacağımın orası daha az bi bacağımın daha çok delikafadulden ne garibim yaaaaaa kafamçokkarıştı

bacaktan kilo vermek zor pilatis dene bacak hareketlerini ya da etek giy belli olmaz sanırım

bacaktan kilo vermek zor pilatis dene bacak hareketlerini ya da etek giy belli olmaz sanırım

ewt cnm etekle belli olmuo. ztn btn yaz etekle geçiştirdim ama şimdi hastanede pantolon giymek zorundaym ondan kotlarla fln çıkıo yanlar çok çirkin duruo ya. bedenimi de deiştirio üstelik

şövalye şalvarı nasıl bir benzetmedir yaa,bayıldım süpersinkaydirigubbakcemile3benim de bacaklarım çırpı gibi,hoş kendim de öyleyim ama kilo alamıyorum.boyum 172,kilom 56.aslında ben memnunum fiziğimden ama millet kilo al diye tutturunca canım sıkılıyor.bacaklarımı kalınlaştırabilmek istiyorum biraz:a015:

hehe saol cnm napalım böle enteresanlaştırıo bu güzellik işleri işte sırnaşık şey
walla cnm kilo almak kolay. sen çok hareketlisindir die tahmn ediorum. ben geçen sene çok sınawım wardı btn kış ewde oturup ders çlştım annemler de saolsunlar saat başı bişi getirdiler bana=) sonra sonuç bu sen hareketi brz azalt brz daa kalorili besinler ye ama arada spor yap yine de düzgün olsun bacakların kalınlaşır snn de ben de bu halin mi yoksa zapzayıf bacaklı halin mi deseler bu halim derim çok zayıf bacak ilkokul çocuğu gibi duruo bence brz seksapel katmalı bayana bacak dediğin:roflol:

doc tatlım valla bilemiyorum ki hareketi azaltsam kilo alır mıyım,ben ömrümde hiç kilo almadım ki,annemin karnından bile böyle çıkmış olabilirimdelikafaduldençünküm lisede giydiğim pantolonları giyiyorum(7-8 senelik) inan boyu da bedeni de nerdeyse tam oluyor,biraccık sıkıyor sadece.yani sanırım ben ergenliğe girdiğimde afedersin böyle zört diye bi boy atıp bi kilo almışım,yüzyıllardır aynı haldeyim.o yüzden ne kilo alacağıma ne de bacaklarımın kalınlaşacağına pek inanamıyorum malesef-tatlicadiarzu-

canım aynen benim de bacaklarım böyle ama kötü görünmüyor seninkiler. zaten üst tarafın biraz çıkık olması gerek normalde. bir de eğer rahatsız oluyorsan yağ fazlan olabilir biraz. boyun ve kilon nedir ona göre de hesaplayabiliriz.

cnm ben de öleydm baya bi süre 2-3 senedir dersler saolsun hep oturdum annemler de pek yardımcı oldular leziz yemekleriyle :) ama vücudunda çatlak fln yoksa bence kilo almasan daa ii olur ya yaşlanınca ister istemez alıo insan yani.. ama sen bilirsin yine de :) kilo almak için çözüm kolay yaşasın yemek yemek laelaelaelaelae

:))))))))))
resimdeki bacak ve basenlerden bahsediyorsun sanırım
evet o
ben bayıldım
ne kadar seksi duruyor...:)
bozma moralini fakat dediğin gibi çok bölgesel ye canım..bence fastfood lardan, çikoltalardan uzak durmalısın...çok kahve içme yürüyüş diyorum ben ama en iyisi dr' gitmelisin ama sorun yaptığın için dedim bunları
sende bişey yok maşallah çok da seksi bacakların var:)))

cnm bilmiorm yani çok aşırı rahatsız olmuorum tbi ben de farkettim onu zapzayıf mankenlerin bile oraları brz çıkık yani brz kadınsılık katıo vücuda ama benim dier yerlerim çok orantılı bi tek ordan pırtlıo :roflol:
boyum 1.70 58 kiloyum kilo aldm bu ara brz :)

doccum kaç kilosun sen? kilo verince muhakkak gidicektir çünkü..ben şöyle 55 e falan inmek istiyorum.. o zaman çıkık popomuz da işe yarıcaktır ince bi bedende..zayıf bedende popoda o bölge de zayıflıcaktır illaki..bizimkisi genetik sanırım..biraz azalsa yeterli

58 kiloya o basen kötü olmasa gerek canım.. bölgesel zayıflama ve o makas hareketi harika fikir..ama en iyisi zıplamak bol bol diyolar ve şu sandalyede oturur gibi duvara yaslanıp kır dizlerini 1 dakka bekle cnm..bn senin 10 kilo fazlanım ben de 170 im...benim daha vahim kaydirigubbakcemile2

haha koptum cnm ya ilahi hehe çok saool moral oldu opuyorumnanaktan
ewt fast food çok yedim bu sene o da etkiledi bi de çok kahwe içtim çalışırken artık hiiç içmiorum :)

ya bana dışardan bişi diyen yok aslında ama ben taktım brz işte :)

zıplamak biraz zor cnm apartmandaym alt kat yukarı gelmesin :sm_cool:
ama duwara yaslanma ii fikir ben lisede yapıodum ii geliodu bak şmdi hatrladım yapiim onu da saol cnm
cnm boy allahtan uzun çok kilo kendni belli etmio ama senin bölgesel değil genel bi kilon warsa yürüyüş kesin çok ii gelicektir brz da dietle bahara kadar rahat rahat werirsin cnm bence ama yılıp bırakmamak gerek hep inanıp yapmalı insan :)

canım aynı sorunu yasayan bi cok insan vrdır eminim bu kadar sorun etme bence a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…