Bacaklarımdaki lekeler (resimli)

merwe55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2012
40
1

bacaklarımda 1 sene önce iz falan yoktu her şey sirden sonra 1 yıl içinde oldu şuan berbat haldeler görüldüğü üzre derin yara izlerinin yanında her sir sonrası büyük kırmızı sivilceler oluşuyor.. doktora gittim lazer dedi lazer de çok pahalı. sizce ne yapmalıyım bi krem falan öneriniz var mı

Son düzenleme:
benimde bacaklarım böyleydi doktor fucidin krem verdi. bi deneyin isterseniz.ben düzenli kullanmadım o yüzden tam iyileşti felan diyemiycem. ama doktor bacağımdaki batık yaraları için fucidin yazmıştı.

Bende sir yaptırıyorum ama hiç böyle olmadı.. Kırmızlık bendede oluyor am gidiyor akşama kadar.. Eczanelerede sor bi bakalım ne önercekler.

Lazer bence de durumu oldukça düzeltir, pahalı demişsin ama fırsat sitelerini duymuşsundur.
Bir yakınım 89 liraya bir bölge 1 sene sınırsız epilasyonu aldı, bildiğim kadarıyla memnun ve yapan yer adını vermek reklam olur ama bir özel hastane.
Fırsatlara haftada bir giriyor bu tarz yerler bence bir takip edin derim..

Merhaba bacaklarını gorunce bırden bır senekı bacaklarım aklıma geldı ve cok uzuldum cunku benım psıkolojım cok bozulmustu etek gıyemıyordum sort gıyınemıyordum vs denemedıgım yontem kalmadı banamısın demedı sonra bı yol buldm :) bu bılıdıgımız ayak ıcın panzalar varya hanı ama tas olanı degıl boyle saplı maplı bısey heh onunla haftada ıkı kere bacaklarını hafıf sert ovala goruceksın zaten patır patır dokuluyor derıler sonrada uzerıne bebanten krem sur ve buna devam et hem artık batık kalmadgını goruceksın hemde eskıden kalma koyu kahverengı yaraların ızlerının gectıgını goruceksın ben 3 ayda sonuc almıstım sımdı ıse bacaklarımda tek bır leke bıle yok umarım senınde ısıne yarar

Dalga_izleri dediğin şeyin resmini koyabilir misin? Bende bi ponza va var ama o mu değil mi anlamadım

Benimde sizin gibi batık izlerim vardı ben tend skin lotion kullanmıstım cok etkili bir batık losyonu hiçbirsey kalmadı ama bunlar yara izi gibi duruyor bence sizin teniniz cok hassas ve sıcak derinizi tahriş ediyor.Bir muddet sir yaptırmayın ve yaralarlada oynamayın farkında olmadan tırnaklarımızla baska yerlerede tasıyoruz

benimde bacaklarım böyleydi doktor fucidin krem verdi. bi deneyin isterseniz.ben düzenli kullanmadım o yüzden tam iyileşti felan diyemiycem. ama doktor bacağımdaki batık yaraları için fucidin yazmıştı.

o kremi yüzünüzdeki sivilecelerede sürebilirsiniz kesinlikle işe yariyor

benimde çok fazla batığım var:/ fucidini epilasyondan sonra mı sürüyoruz ne kadar bacakta kalması gerekiyor acaba?
bir de sivilceler için kullanıldığını bilmiyordum ilginç geldi

ben de merak ettim şimdi fucidin'i.. bende de bir sürü batık lekesi var ve geçmiyor....

ben de merak ettim şimdi fucidin'i.. bende de bir sürü batık lekesi var ve geçmiyor....
benim kuzenlerim ve abimler kulandi o kremi yuzune Hata berber kuzenime demişi jiletle uzerlerin kes pis kan aksin demiş oda
gidip yapmiş işte kan oturdu yuzune berbatin berbati oldu.Sonra bu kremi kulandi yuzu şimdi guzel duzenli kulanin derim

CANIM BACAKLARIN İÇİN SANA SADECE TEK BİR MARKA ÖNEREBİLİRİM. onuda burda söylemiyim reklama girer. sen bana mesaj at ben sana cevap veririm. bu bir yağ. markası şu aralar rövaşta zaten. küçük şişesi (60 ml) 25 lira. bu ürün 8 ülkede 1 numaraları leke ürünü seçilmiş. doğal bir ürün olduğu için hiç bi yan etkisi yok. Çatlak, yara ve güneş lekeleri için geliştirilmiş. bi dene derim

ne olduğunu söyleyeydin iyiydii :)

ne olduğunu söyleyeydin iyiydii :)

canım bunu söylemen reklama girmez ki, burda birbirimize yardımcı oluyoruz sonuçta. birçok kez de marka paylaşımı yapıldı. benim tahminim Bio Oil. Nereden tahmin ettim, çünkü watsonsta görmüştüm 25 TL ye satılıyor ve dediğin gibi çok revaçta. Başka bir seçenek gelmedi aklıma Zaten forumda bio oil ile ilgili açılmış başlık var oradan da faydalanabiliriz. ben hem çatlak izlerim hem de bu batık izlerim için deneyeceğim bakalım...

doktorun dediği doğru, lazer epilasyon, kampanyadan 8 seans komple almıştım 1100 tl ye, 2-3 ayda bir gidiyorum baya azaldı, çıkanlar zaten belli olmuyor, ne batık ne yara ne sivilce, ponza taşıyla falan ovma sakın hepten tahriş edersin mikrop yayarsın . fucidine krem demiş bir arkadaş, antibiyotikli krem, o iyi gelebilir. oynama kendi kendine geçsin ki izi kalmasın.

sterlin_, 50 mesaj yazmadığım için özelden rica edemedim ama lütfen bana özel mesaj atar mısın adı neymiş?:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…