Bacaklarıma epilasyon yaptıktan sonra oluşan kaşıntı

merwush

Guru
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2009
395
156
ben bacaklarımı ağdayla yada epilasyon aletiyle aldıktan sonra yaklaşık 4-5 gün sonra kaşınmaya başlıyo sanırım tüyler yavaş yavaş çıktığı için ama öyle bir kaşıntı ki anlatamam törpüyle veya şişe kapağıyla falan doktora gittim krem verdi ama pek br işe yaramadı...yardımınıza ihtiyacım var kızlar senağlama

limon sür bacım. cosss diye yandıktan sora zor kaşınır oralar bi daha sositososito

canim ayni kasinti bendede oluyordu ben ilk zamanlar epilasyon aletiyle aliyordum bacaklarimi cok kötü kasiniyordu senin ne cektigini anliyorum, ve killarda derinin altindan büyümeye basliyordu. doktora gittim bi krem verdi cok iyi geldi kasintiyi gecirdi ama o krem badana boyasi gibi birseydi onu kullanmak yerine epilasyon aletini biraktim agdayla almaya basladim simdi ne kasintim kaldi ne bise. bana makine alerji yapti kisacasi

bana ağdada yapıyo sir ağda da ne yapıcam inan bilmiyorum yaa...senağlama

Son düzenleme:
bence sen yine doktora git...verdiği kremin işe yaramadığını söyle..başka ilaç krem verir...

benımde epilasyon aletiyle aldığımda daha çok kaşıntı yapıyordu.şimdi ağdayla aldırıyorum okadar çok olmuyor arada çıkmaya başlarken kaşınıyor.çözümmü bende bulamadım. :sinifsinif:

kremle filan olacak iş değil aynı sorun bendede var yıllardır çekiyorum...dahili bir durum tahlil yaptır.

bendede war o sorun kızlarr yaaaa hatta onun yüzünden izler oldu bacağımda yaaaa çarşamba pazarı gibi bacağım vala bacağımı alasım gelmio yani sırf bu sebepten

aynı sorun bendede vardı yaklaşık 1 yıl sadece jilet ile aldım kıl köklerindeki sorundan olabilir demişti doktor şuan ağda ya geri döndüm sorun yok öyle yap

bncede canım doktora git. belkı ağdadan falan değil baska biseyden de olabilir kaşıntı. hanı agda veya makine kullandıgında acığa cıkıyo olabilir. sen yine git bi doktora..

sanırım tüylerin biraz sert. benim de kaşıntı olur ama çıktığı günlerde sonra geçer. ama ben bikini bölgesinde de epilatör kullanıyorum. o zaman hem çok kötü bi kaşıntı hem de acı duyuyorum....

Nemlendirmelisin bence.
herhangi rahatlatıcı bir yağ yada vucüt kremlerini deneyin arkadaşlar. epilasyon aleti batık da yapıyor. aralarında bağlantı olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…