Bacaklarım kaşımaktan kabardı :( yardım !

Caulfield-

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
8.769
1.120
kızlar bacaklarım da bu seneye kadar hıc bır sorun yoktu .

ama son 2 aydır bacaklarım bırseye reaksiyon gosterıyor ama sorunu çözemedım .

bacaklarım kaşımaktan kabarıyor resmen .sıvılce desem sıvılce degıl ama ,

kasımaktan kabarınca kırmızı kırmızı sıvılce gıbı gorunen bırseyler beliriyor

bunun sebebı ne olabılır ? bu seneye kadar hıc boyle sorunum yoktu .

acaba jılet yapmıs olabılır mi? son zamanlar da jılet cok kullandım bacaklarıma .

eskıden de arada sırada kullanırdım ama ,hıc boyle seyler olmazdı .

sızce sorun nedır kızlar ? bu bacaklarımı bır hafta ıcın de gecırmem gerekıyor

lutfen bana mucıze yaratacak bırseyler onerın:KK14:

ay cok yardımcı oldunuz,mersı kızlar:KK24:

Günaydın canım:))
jilet yapmış olabilir süper tahriş yeteneği vardır temizleme yöntemii değiştrmeyi dene bide bu sene güneş kavuruyor resmen güneş allerjiside olabilir cildiyeyede gösterme imkanın vars süper olur:) geçmiş olsun şimdiden..:KK54:

Günaydın canım:))
jilet yapmış olabilir süper tahriş yeteneği vardır temizleme yöntemii değiştrmeyi dene bide bu sene güneş kavuruyor resmen güneş allerjiside olabilir cildiyeyede gösterme imkanın vars süper olur:) geçmiş olsun şimdiden..:KK54:

tesekkur ederım canım .evet jıletten olabılır.zaten bı daha jılet fılan yapmam .

gecen yaz sureklı sır agdaya gıderdım rahattı ama ,bu yaz bası bacaklarımı bı jıletledım

uzasınlar agdaya oyle gıdeyım dedım ama ,uzamak bılmedıler:KK53: mınık mınık boyda

kalıyorlar ,agda da mınık mınık almayınca hop yıne jılet yapa yapa kuruttum tenımı sanırım:KK52:

en ıyısını uzamasını bekleyıp agdaya devam etmek .

Çok sık jilet kullandıysan o yapıyor . Tüyler ne zaman çıkmaya başlıyor hemen kızarıklık kaşıntı. Kuzenimde bir ara bacaklarına uyguluyordu. Bazen o kadar çok kaşınıyordu ki yara oluyordu bacaklarının bazı bölgeleri Bu kaşıntı ve kızarıklıklardan sonra vazgeçti . Pratikliğinin yanında dezavantajı olunca diğer epilasyon yöntemlerine devam:KK66:

Çok sık jilet kullandıysan o yapıyor . Tüyler ne zaman çıkmaya başlıyor hemen kızarıklık kaşıntı. Kuzenimde bir ara bacaklarına uyguluyordu. Bazen o kadar çok kaşınıyordu ki yara oluyordu bacaklarının bazı bölgeleri Bu kaşıntı ve kızarıklıklardan sonra vazgeçti . Pratikliğinin yanında dezavantajı olunca diğer epilasyon yöntemlerine devam:KK66:

evet canım dogru soyluyorsun jıletten oldu .bazen acele ısımız oluyor .mınıcık tuylerı agda da almayınca mecburen pratık olsun dıye jılet kullanıyoruz ama zararlarıyla

donuyor malesef.sımdı yogun nemlendırıcılerle gectı cok sukur .bı daha jılet fılan kullanmam .bacaklarım oyle kabarmıstı kı gercekten korktum yaa .

basıma hıc oyle sey gelmeyınce bıde malum yaz ayındayız bayag telas etmıstım ama ,ıyılestı cok sukur

kızlar benden sölemesi ben bacaklarımı ne zaman alsam kaşınıyordu ama öle bi kaşıntı olamaz yani resmen deliriyodum ve sonunda yara bere içinde kalıyodu bacaklarım 5 yaşındaki çocuklr gibi sonra bikere arkadaşla bacaklarımızı alırken normal bebek talk pudrası tavsiye etti bende kullandım o gün bugündür bacaklarım hiç kaşınmıyor her bacaklarımı aldığımda pudra sürüyorum sonra ohh miss bende işe yaradı sizde işe yararmı bilmiyorum ama en azından deneyim derim doktorlara bile gitmiştim yani...

kızlar benden sölemesi ben bacaklarımı ne zaman alsam kaşınıyordu ama öle bi kaşıntı olamaz yani resmen deliriyodum ve sonunda yara bere içinde kalıyodu bacaklarım 5 yaşındaki çocuklr gibi sonra bikere arkadaşla bacaklarımızı alırken normal bebek talk pudrası tavsiye etti bende kullandım o gün bugündür bacaklarım hiç kaşınmıyor her bacaklarımı aldığımda pudra sürüyorum sonra ohh miss bende işe yaradı sizde işe yararmı bilmiyorum ama en azından deneyim derim doktorlara bile gitmiştim yani...

canım evet bılıyorum talk pudrayı .ben de agdadan hemen sonra talk pudra surerım .ama talk pudra jılet de fayda etmıyor

en azından denedım gordum:KK9:

canım evet bılıyorum talk pudrayı .ben de agdadan hemen sonra talk pudra surerım .ama talk pudra jılet de fayda etmıyor

en azından denedım gordum:KK9:
evet olabilir ben zaten genellikle makinayla alıyorum bazen kırkyılda bir ağda yaparım onun haricinde jilet pek kullanmam çok nadirdir yani :)

X