bacaklardakı çatlaklar:(

evet onların sorun etmemesi rahatlatıyo ama sonra bi an aynaya bakınca yada güneşte aydınlık bi ortamda görünce çıldırıyorum. şuanda kullandıklarım işe yarıyo gibi o yüzden biraz mutluyum. inşallah böyle devam eder. umarım dermaroller da sende etkili olur. o zaman üstüne onu da yaparım çünkü 2.5 mm var bende dermaroller etki etmedi dye bırakmıştım. bir de dizlerime çok bastırdım şişti çatlaklar geçiyo sandım şişince ve bikaç gün geçip inince de kilo alıp vermişim gibi dizimde birsürü yeni çatlak oluşturdu korktum yapmadım ama sende etkili olursa devam ederim. bu arada bugün annem tv de izlemiş çatlaklarda kimyasal peeling, aha peeling, dermabrazyon tedavileri çok etkili diye hemen arayıp söyledi yine bi umutlandım...

sende peeling etkili oluyosa ne güzel çünkü ben yapamıyorum korkuyorum geçen gün gülben show da şems arslan çıktı roller yaptı bi kadına gördün mü onu?

sende peeling etkili oluyosa ne güzel çünkü ben yapamıyorum korkuyorum geçen gün gülben show da şems arslan çıktı roller yaptı bi kadına gördün mü onu?

Evet canim gordum en kucuguyle hergun yapin diyodu bide bi karisim tarifi verdi onu aldin mi :) bi de konusmasinin basinda dedi ki imkaniniz varsa kimyasal peeling ya da lazer yaptirin merkeze gidin cok rahat bu goruntuden kurtulursnuz imkaniniz yoksa evde bu karisimi yapin dedi. Benim dizimdekiler nerdeyse gecti yaza kadar kurtulsak ne guzel olur

Yok almadım da 1.5luk bastırmadn yapsam bsey olur mu ki bu arada dzindekiler yeni miydi o cok belirsiz olanlar ne durumda?

Yok almadım da 1.5luk bastırmadn yapsam bsey olur mu ki bu arada dzindekiler yeni miydi o cok belirsiz olanlar ne durumda?

hergün yapın derken o bi karışım yaptı onu sürdü onun üzerine roller yaptı karışımı deri altına göndermek için. sen sadece roller hergün yapcaksın nasıl olur bilmem ki. cildide yormamak lazım ama bastırmadan sorun olmaz belki. dizimdekiler 1 senelik falan ama bu yaza kadar belli olmuyorlardı son zamanlarda kırışık gibi görüntü vardı o görüntü gitti tca dan sonra daha pürüzsüz. devam ettikçe tamamen gidicek gibi. küçüklerde daha etkili oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…