Lazer Epilasyon Bacaklardaki batık lekeleri için lazer.

saman

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
116
0
Arkadaşlar merhaba,, yaklaşık 10 yıldır epilatör haricinde birşey kullanmadım bacaklarım için,, ve sonuç batıklarla ve izlerle dolu bir bacak.. yazın güneşlendiğimde oralar dahada koyulaşıyor ve herkes bacaklarına ne oldu öyle diyor :KK43:(( geçen ay lazer epilasyona başladım.. size sorum lazer epilasyon bu lekeler içinde ii gelirmi? bazı arkadaşlar limon falan kkürü diye bişi anlatmışlar,, hergün limon sürüyorum.. keseliyorum ama hala oralar nokta nokta :KK43:( buna kesin bir çözüm bulan varmı lazer epilasyon sonucunda lekerinden de kurtulanınız varmı?

var ben :21: henüz seanslarım bitmedi ama lekelerim geçti ben de hiç geçmicek sanıyodum ama lazer lekelerin renklerini açıyor

ben de 2 seans henüz oldum ama batıklarımda %20-30 civarı azalma olduğunu söyleyebilirim.

oleeey be :))) çok sağolun valla içime su sertiniz :)) bnde 2.seansımı bu hafta olucam.. kadına o leke kısımlarında dikkat etmesini söylerim :)) buarda hangi marka makinaya gidiyorsunuz.. bnmki alex.. bilmemne :)

oleeey be :))) çok sağolun valla içime su sertiniz :)) bnde 2.seansımı bu hafta olucam.. kadına o leke kısımlarında dikkat etmesini söylerim :)) buarda hangi marka makinaya gidiyorsunuz.. bnmki alex.. bilmemne :)

benimki alex lightage epicare. ucunda soğuk hava üfleyen aparatı olanlardan.

bnmde o galiba.. ucunda soğuk hava üfleyen borusuda var :) ozaman bn 2.seansımı bekliyim ellemiyim bu batıkları,, ay yapmadığım şey kalmadı,, topuk törpüsü,,kese,, limon,, yourt ne bulduysam sürdüm nafile ,, birde 2de bir dayanamayıp sıktığım için btn bacak ful kahverengi leke.. umarım lazer epilasyon lekelerim ve tüylerim için etkili oluuuur senin kaçıncı seansta etki etmeye başladı cnm? bnm daha ilk seanstı geçen ay,, tüylerden bacağım gözükmediği için lekeleride görmüyodum,, şimdi tüyler dökülünce ortaya fışkırdılar lekeler :KK43:

benim daha 2. seansım oldu. cuma günü de 3.seansa gideceğim. ilk seansta çok etki etmedi,tüylerim de çok dökülmedi hatta. ben de dedim ne biçim lazer,hiçbir işe yaramıyo. uzman da bana 2.-3. seanstan sonra ancak tam etki eder dedi. 2. seans sonrası daha iyi oldu ama hala istediğim gibi değil. bakalım bu seans nasl geçecek

bnmde %20 si falan döküldü 1.seansda..bacaklarımdaki dökülmeyen tüyleri jiletle aldığım için daha çıkmadılar bu hafta 2.seansım var nasıl olcak bilmiyorum :KK43:( kollarımı genitai ve koltuk altınada gidiyorum,, koltuk altımın çoğu dökülmüştü ama ince ince gene çıkmaya başlamışlar orayada sadece 1 kere jilet vurdum dökülmeyenler daha sert çıksında lazer daha ii görsün die.. genitale hiç dokunmadım.. nekadar dökülmüş belli olsun diye.. kollarımada dokunmadım ,, ordaki bayan makinayla alıo uzun tüyleri yani makinanın göreceği kıvama getrio,, kollarıma jilet sürüp dahada çoğaltmak istemiorum çnkü kollarda etkisi diğer bölgelere göre daha azmış..hele kollarımın üst tarafında ince ince tüyler olmasına rağmen oraya jilet attırmadım.. bide görmes falan makina,, dahada beter bi görüntü olmasın diye.. bakalım hayırlısı hepimiz için arkadaşlar.. inşşalh tüylerle beraber lekelerimdende kurtulurum ::KK25:

bnmde %20 si falan döküldü 1.seansda..bacaklarımdaki dökülmeyen tüyleri jiletle aldığım için daha çıkmadılar bu hafta 2.seansım var nasıl olcak bilmiyorum :KK43:( kollarımı genitai ve koltuk altınada gidiyorum,, koltuk altımın çoğu dökülmüştü ama ince ince gene çıkmaya başlamışlar orayada sadece 1 kere jilet vurdum dökülmeyenler daha sert çıksında lazer daha ii görsün die.. genitale hiç dokunmadım.. nekadar dökülmüş belli olsun diye.. kollarımada dokunmadım ,, ordaki bayan makinayla alıo uzun tüyleri yani makinanın göreceği kıvama getrio,, kollarıma jilet sürüp dahada çoğaltmak istemiorum çnkü kollarda etkisi diğer bölgelere göre daha azmış..hele kollarımın üst tarafında ince ince tüyler olmasına rağmen oraya jilet attırmadım.. bide görmes falan makina,, dahada beter bi görüntü olmasın diye.. bakalım hayırlısı hepimiz için arkadaşlar.. inşşalh tüylerle beraber lekelerimdende kurtulurum ::KK25:

ben de kol istiyorum ama artık o da seneye kaldı. hastanede yaptırıyorum,paket programlara güvenemiyorum ve tabi ki burdaki pek çok arkadaştan daha fazla ücret ödüyorum. o da haklı olarak sarsıyor.sen ne kadar ödüyorsun?

cnm bnm paket program 1500 tl,, aslında biraz pahalı ama gidenlerle konuştuğumda bayağ memnun kaldıklarını söylediler,, oyüzden bnde böyle birşeye kalkıştım,, birde bnde tüy oranı öyle böyle değil yani :KK70: çok koyu siyah değildr ama çok çok yoğundur yani.. oyüzden bana 1 saat yaparsa başkasına yarım satte bitirodr işlemini,, oyüzden bana göre makul bir fiyat :=)) sen nekadara yaptırıorsun? buarda bişi sorucam bnden daha tecrübelisin gibi :) bu dökülenler bir daha çıkmayacakmı? ilk seasta %20 si döküldü demiştimya..

slmlar, daha öncedende yazmıştım :) benimde bacaklarım batık lekesi doluydu ,1 buçuk yıl öncesine kadar. çok araştırdım lazere başladım, 3 seans yaptırdım 6-7 ay filan sürdü bazen seans aralarını uzattım çünkü.bu sene de yani 3. seanstan 1 yıl sonra 1 seans daha yaptırdım.batık lekesi filan yok artık. 3. seanstan sonra yoktu artık .ben yıllarca çektim bu sorunu o yüzden gördüğüm başlığa atlıyorum şimdi:):) cihazım alex ti. dediğiniz gibi soğutmalı olandan. sonuç olarak bende batık için lazeri tavsiye ederim, ben çoook faydasını gördüm en azından eskiden etek kapri giymek hayaldi çok kötü bir görüntüydü, sürekli yeni lekeler yapıyordum şişlikleri sıka sıka kırmızılı morlu kahverengili her türden leke olmuştu bacaklarım.şimdi bişey yok çok çok dikkatli inceleyince eskiden kalma izlerin bazılarını görüyorum o kadar.

cnm çok umut verdin bana ya :) benim ilk seansım şubattaydı bu hafta sonuda 2. seansım olacak, fakat ilk seansda lekelerin kaybolma gibi bi drumu olmadı :KK43: gerçi bacağım ozaman tüyden gözükmüodu :KK70: dökülünce bir baktım gene gözüme çarptılar gene sinirlenip sıktım :KK43: keşke sıkmasaydıım lazer ne güsel geçiriyormş.. inş. bndede etkili olur.. peki etkisini kaçıncı seansdan sonra görmeye başladın? ve bacaklarında tüy tamamen kaçıncı seanstan sonra bitti?

birşey daha sorucam,, lazer ince tüyleri görmüyor falan diyenler var hep.. bnm üst bacaklarımda özellkle popo kısmıma doğru daha ince ama genede siyah tüyler var onları görmesmi acaba ya :KK43:(((( tamamen kurtulamıcakmıyım bn bu tüylerdeeeen :KK43:

cnm bnm paket program 1500 tl,, aslında biraz pahalı ama gidenlerle konuştuğumda bayağ memnun kaldıklarını söylediler,, oyüzden bnde böyle birşeye kalkıştım,, birde bnde tüy oranı öyle böyle değil yani :KK70: çok koyu siyah değildr ama çok çok yoğundur yani.. oyüzden bana 1 saat yaparsa başkasına yarım satte bitirodr işlemini,, oyüzden bana göre makul bir fiyat :=)) sen nekadara yaptırıorsun? buarda bişi sorucam bnden daha tecrübelisin gibi :) bu dökülenler bir daha çıkmayacakmı? ilk seasta %20 si döküldü demiştimya..

ben seans ücreti ödüyorum. yaklaşık seansı 350 gibi bir şey. 6.seans sonrası da yarı yarıya,8.den sonrası ücretsiz. bende de tüy yoğunluğu fazla,rengi de koyu. yaşadığım yerde de paket programlar bana hitap etmedi alet açısından. bi de hastane olunca fiyat daha fazla oluyor.dökülenlerden çıkan olabilir diye biliyorum bu arada.

cnm çok umut verdin bana ya :) benim ilk seansım şubattaydı bu hafta sonuda 2. seansım olacak, fakat ilk seansda lekelerin kaybolma gibi bi drumu olmadı :KK43: gerçi bacağım ozaman tüyden gözükmüodu :KK70: dökülünce bir baktım gene gözüme çarptılar gene sinirlenip sıktım :KK43: keşke sıkmasaydıım lazer ne güsel geçiriyormş.. inş. bndede etkili olur.. peki etkisini kaçıncı seansdan sonra görmeye başladın? ve bacaklarında tüy tamamen kaçıncı seanstan sonra bitti?

ben yaptırdığım zaman ilk seansta bayağı kızarık olmuştu. asla kaşımamamı oynamamamı söylediler. zor dayandım feci kaşınıyordu ama sonra geçti kaşıntısı.birde lazerden sonra sıkmadım ben artık gerçi bende alışkanlık yapmıştı sıkmak ama dayandım(tek tük elim kaydı bir kaç tane sıktım) bir de tüylerin lazerden sonra ince ince çıkması ve batık olmadan çıkması sıkacak bişey bırakmadı açıkçası. Bence sende sıkma artık o kadar ücret veriyoruz insan para verince acıyor eli gitmiyor :)3 seanstan sonra iyi olmuştu bacaklarım geçtiğimiz ocak ayında 4. seansı yaptım işte şu an tüy yok pek tek tük çıkan olursa incecik çıktığından rahatsız olmuyorum ben açıkçası

şu ince kılları görmeme meselesini sormuştum ben bir ara yaptırdığım yere. bayan bana o ayva tüyler için geçerli demişti hatta onlar arttırır demişti,ama gri renkteki kılları görür sorun olmaz demişti.
peki 2. seans öncesi kılların nasıl çıktı?

cnm bnmkiler griye dönük öyle kapkara değiller,, mesela kolumun üst omuz taraflarında bile var,, oraya jilet attırmadım birde görmes daha fazla çıkar diye.. bilmiyorum bu 2. seansım için gittiğim zaman sorucam.. çnkü kolumun omuz kısmına doğru olan yerde kıl olup diğer yerlerde tamemn yok olması komik bir durum olur :) valla bn bacak ,,bikini bölgesi,, kol,, koltuk altına gidiyorum daha öncede yazmıştım,, benim koltuk altım çabuk döküldü hatta sağ kolumun altında hiç tüy kalmamıştı ilk seansda,, ama şimdi bakıorum ince ince çıkmışlar geri.. acaba o inceleri görmesmi diede korkmuo değilim :)) neyse gelelim bacaklara,, bacaklarımı ilk seansımdan 15 gün sonra jiletledim,, doktorada sordum,, dökülen dökülmüştr diğer yerleri jiletliyimmi die,, jiletlemende sakınca yok demşti.. jiletlememin üstünden 15 güne yakın bir süre geçti bakıorum bacaklarıma gene çıkmışlar ama çok yoğun değil, hatta annem şey dedi,, 1 haftada senin tüylerin fırtlıyordu hiç çıkmamış gibi birşey dedi :)) kadında şaşırdıı ahaha ama dökülenler yavaş yavaş geri dönecek die tahmin ediyorum,, uyuma döneminemi geçtiler ne :) yani 1 seansta tamamen bitme olasılığı yoktur herhalde.. zaten bana yapan kadın asıl sonucu 3. 4. seasntan sonra göreceksin dedi.. yani bn daha ilk seasntan tamamen kurtulucam pskilojisinde değilim oyüzden.. bikini bölgeme gelirsek,, üst taraflarında dökülme oldu fakat alt taraflarında pek bi dökülme olmadı,, orayada hç jilet atmadım.. nekadarı dökülmş nekadarı dökülmemeiş belli oldun diye.. birde jilette bnde batık yapıyor korkuyorum artık... kollarımdada dökülme oldu fakat bnm en byk korkum üst taraftada belirttiğim gibi kolumun omuz tarafına doğru olan bölgedeki tüyleri görmemesi.. neyse artık orayada iğneli epilasyon yaptırırım bidaki kışa :) batıklara gelince.. bnde jilet attıktan sonra ,, bacağım tüylerden arındıktan sonra bir baktım lekeler gözüme gözüme batıorr kahverengi kahverengi,, tabi rahat dururmuyum hemen sıkmaya koyuldum,, sonrada kendime kızıyorum :) bidaha tövbe dokunmam,, inş.da lazer geçirir lekelerimi :KK43: amin.

bacak bölgeme uzun süredir yaptırıyorum lazwer,yüzde 90 bitti şükür,diğerleri de çok kalın değil, ama yaptırmadna önce çok kalındı kıllarım,batıklar izler vs vardı. Hepsi bitti gittişükür.Nedense genital ve koltukaltı bölgemde iyi sonuç alamadım ama diğer bölgelerimde bitti sayılır artık. Büyük rahatlık gerçekten.

Benimde okadar fazla batıklarım var ki lazere başladım 1.seansı yaptırdım ama hiç oyle kızarıklık felan olmadı bende genelde okudugumda bır kızarıklıktan bahsedılıyor korkuyorum neden bende olmadı???birde merak edıyorum bana kullandıkları makına dumduz bır şey yanı sogutucu bir başlık felan goremedım.kızlar lütfen bılgınız varsa cevap yazın

Herkeste kızarıklık oluşmayabilir,her tenin hassasiyeti farklıdır. ama şu var ki jelli epilasyonsa soğutucu kullanımıyor zaten. Ama alexandrite cihazı soğutucu ile birlikte çalışıyor. Ne cihazı seninki?

X