Pudra, Fondöten, Kapatıcılar bacak fondateni için yardım..

canım mac in face and body diye bir fondotenı var ama ben kullanmadım...ne kadar kapatıcı yada kalıcı onu bılemem... ama ne kullanırsan kullan once kapatıcı sur varıslerıne sonra fondotenını sur sonrada kesınlıkle ama kesınlıkle sabıtleyıcı sprey sık o zaman keseleyene kadar cıkmaz....

Sally Hansen pek de kapatmıyor kusurları. Ben memnun kalmamıştım. Bir de beyaz tenli olduğum için tenime uygun olanını bulamadım. Hepsi koyu renklerde ne yazık ki. En açık diye geçen ton bile koyuydu. Suya dayanıklı değil ayrıca, banyoya girince çıkıyor. Mutlaka akar yani.

Suya kendinden dayanıklı en dayanıklısı Sally Hansen zaten canım. En kapatıcısı da o, zaten konuyu açan arkadaş denemiş kendinde memnun kalmış demek ki, senin rengine uymadığı için problem olmuştur. Hani reklam falan yapmıyorum ama bence kendinizde olumlu sonuç vermediği için böyle yorumlar yapmayın. Şimdi kendimi konuyu açan bayanın yerine koyuyorum, sizin yorumunuzu görüp almamış olurdum, halbuki şimdi aldım ve gayet de memnunum. Lütfen yorum yaparken daha bilinçli olalım.

canım mac in face and body diye bir fondotenı var ama ben kullanmadım...ne kadar kapatıcı yada kalıcı onu bılemem... ama ne kullanırsan kullan once kapatıcı sur varıslerıne sonra fondotenını sur sonrada kesınlıkle ama kesınlıkle sabıtleyıcı sprey sık o zaman keseleyene kadar cıkmaz....

Ahah evet yaratıcı bi çözüm olmuş :KK70: Ama o fondöten renkli nemlendirici gibi, kapatıcılığı yok pek. Kapatıcı da varisleri kapatır mı emin değilim. Keselemek değil tuzlu suya girmekle bile çıkar, fixleyici o kadar sağlam değil :KK70:

bende mezuniyet için sally hansenin airbrush leg spraylerinden düşünüyorum eczacı bayan bana hem sabitlemek hemde parlaklık veren diğer ürününü önerdi ikisini almayı düşünüyorum..kullanan herkes çok memnun..
o gece çorap giyip pişmektense sanırım bu daha iyi olacak:KK64:

Son düzenleme:

canım sabitleyici sprey nerden bulabilirim birdee kese olayına bayıldım yaa varmı öyle spreyy hemen alırım lütfen bildiğin ve tavsiye edecebileceğin marka varmı pekii?

Suya kendinden dayanıklı en dayanıklısı Sally Hansen zaten canım. En kapatıcısı da o, zaten konuyu açan arkadaş denemiş kendinde memnun kalmış demek ki, senin rengine uymadığı için problem olmuştur. Hani reklam falan yapmıyorum ama bence kendinizde olumlu sonuç vermediği için böyle yorumlar yapmayın. Şimdi kendimi konuyu açan bayanın yerine koyuyorum, sizin yorumunuzu görüp almamış olurdum, halbuki şimdi aldım ve gayet de memnunum. Lütfen yorum yaparken daha bilinçli olalım.

canım aldım kullandım test ettim onayladım:)

X