Bacak aram kapanır mı?

kayipsehir_

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2012
5
0

kızlar siteye yeni üye oldum bende çok zayıfım bu bacak aralığına çok takıldım dar kot bile giymiorum sizce kilo alınca kapanırmı:S

nasıl kapandı neler yaptınn anlatırmısın lütfenn delirmek üzereyimm:S boyuma oranla kilom çok düşük 10kilo almam lazım nasıl sporlar yaptın

malesef spor yapan bir insan değilim bende senin gibi zayıftım en az 10 kiloya ihtiyacım vardı çok yesemde kilo alamıyordum bazı ilaçlar kullandım yan etkilernden dolayı kilo aldım ama memnunum :) pek bilgim yok bu konuda ama bacaklarının kaslaşması ve sıkılaşması için bazı egzesizler vardır onlardan yapabilirsin yürüyüş koşu falan birde kilo al tmmdır :)

ya bide sıkılaştır demişsin yaa sıkılaştırınca incelmezmi iyice

özel msj atmışsn cvp veremedm cnm msjlarm yetmiodu kas yapıp sıkılaştır bnm alt bacaklarm öyleydi

sanırım kilo alırsan kapanır benimde bacaklarım senin bacaklarına benzio ama ben kilo alamıyorum o yüzden çok mutsuzum başka önerisi olanlar yok mu?

Ben bacak aranızda bir sorun göremedim gayet normal görünüyor eger dert ettiyseniz kilo alınca kapanıyor hemde öyle kapanıyorki yanlara dogru biz insanlar işte kimimiz azıcık açılsın deriz kimimiz kapansın ben 1.kişiyim meselaÇok kilom yok 50 kilolardayım ama basenlerim yokmu o bacaklarımın arasını tutup ayırmak istiyorum o derece

valla mankenlerin de böyle duruyor ama tayt falan giyiyorlar hep. kilo al bakalım kapanır bence.

yaa benimde böyle bacaklarım ve çok dert ediorum gerçekten arası ayrık die hiç dar pantolon giymedim hayatım boyunca :S bazen neden böyle die sinirleniyorum resmen :S

çok kararsızım ya hep bol pantolonlar giyiorum yada ispanyol veya uzun etek kışım tayt çizme giyiorum sadece :S

Anlıyorum canım ama dar şeylerde giyebilirsin bence alt kısımlardan gördügüm kadarıyla anormal birşey yok bence daha çok degerlendirme şansın var bak hem elbiseler giyebilirsin dar uzun kısa zayıf oldugun için yakışacaklar pantolonda kalçam çok çıktı basemlerim geniş gibi bir sıkıntın yok dedigim gibi bardagın dolu taraflarından görmeye çalış bir sporlada yoluna koyabilirsin kilo almak istiyorsan kilo yapıcak şeyleri söyleyebilirim keşke zayıflıktan çıldırsamda yemek yemek için can atabilsem

cnm yaa zayıf olunca yiyemiosun mide küçük bi yere kadar fazla yiyincede mide ağrısı çekiosun :S bacaklarımın alt tarafıyla bi sıkıntım yok zaten benimde üst bacak aram ayrık ona takmış vaziyetteyim :s

Anladım canım kendini zorlaya zorlaya açıcan o zaman mideni başka kaçarı yok küçülmüştür tabi ilk başta zorla yersin ama inan yedikçe açılıyor insanın midesi iştahını açıcak çok sevdigin lezzetlerden başlayabilirsin hamburger pizza gibi canım mesela Bacagının alt kısmını gördügüm için üst kısıma yorum yapamıycam tabiki canım

ilk sayfada bi resim yüklenmiş ya cnm diz kapağının üst kısmı açık biraz o şekilde duruo işte benimde ona fena takıntılıyım :S inş. kilo alınca kapanır :S

ilk sayfada bi resim yüklenmiş ya cnm diz kapağının üst kısmı açık biraz o şekilde duruo işte benimde ona fena takıntılıyım :S inş. kilo alınca kapanır :S

Alınca kapanır canım zayıflıktan kaynaklanıyor alınca şikayet edecegin şekilde bile kapanabilir az al bence kilo sonra pişman olma canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…