Lekeler, Çiller Babyface beauty yaptırdım Çillerim için

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Slmadnays

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2012
6
4
Evet Babyface yaptırdım

3 gün önce İstanbul’da bilindik bir. klinikte Babyface yaptırdım.Henüz memnunmuyum değilmiyim bilemiyorum ama sormak istediğiniz bir soru olursa cevaplarım ayrıca 1 hafta dolunca tüm süreci yazacağım

Takipteyim:)
[/QUOTE
Baby face işlemini yaptıralı bugün tam 6 gün oldu

Kısaca anlatayım ilk 3 gün kızarık,şiş ve yanıyor

4.gün şişlikle hafifliyor yanma ve kızarıklık devam ediyor lekeler büyüdü korkmayın tedavinin bir parçası bu süreç kahve telvesi bulaşmış gibi yüzünüze

Bu süreçte sürekli nemlendirip güneş koruyucu kullanıyorsunuz.ben yaptırdığım yerden 130 faktörlük bir koruyucu aldım normalde Türkiye de bu kadar yüksek koruma faktörlü krem Yok

5.gün şişlikler kayboldu yanma tamamen geçti kızarıklık hafif ve yer yer var cilt kum gibi dökülüyor ama biz soymuyoruz ve bu arada kesinlikle ben hiç makyaj yapmadım zaten cilt çok hassas oluyor kremi bile sürerken hissediyorsunuz

6.çillerim gözler görülür bir şekilde hafifledi kızarıklık çok hafif yanma Yok iyilişmeden olduğunu düşündüğüm hafif kaşınma var

Sonuç olarak Şuan memnunum benim çillerim çok sorun haline getirilebilecek kadar değildi ama cildimi temiz ve pürüzsüz görmek istedim yaptırdım Eğer böyle bir sorununuz varsa güvendiğiniz bir yere Yaptırın derim

Canım çok detaylı yazmışsın çok teşekkür ederim öncelikle. bu işlem gözeneklerine de iyi geldi mi? soyma işlemi olduğu için yaz sonuna bırakmaya karar verdim. bir dahaki ay mezoterapi yaptırıcam ama babyface kesinlikle deneyeceğim.

Canım çok detaylı yazmışsın çok teşekkür ederim öncelikle. bu işlem gözeneklerine de iyi geldi mi? soyma işlemi olduğu için yaz sonuna bırakmaya karar verdim. bir dahaki ay mezoterapi yaptırıcam ama babyface kesinlikle deneyeceğim.

Rica ederim nedemek başka sormak istediğin bişey olursa seve seve cevaplarım 😊
Gözeneklerimde evet ilk seansta bile fark oldu
2.seansı da en kısa zamanda yaptıracağım hatta sonrasında mezotrrapi düşünüyorum ama dr çok yolun Temmuz’a randevu veriyor

Rica ederim nedemek başka sormak istediğin bişey olursa seve seve cevaplarım 😊
Gözeneklerimde evet ilk seansta bile fark oldu
2.seansı da en kısa zamanda yaptıracağım hatta sonrasında mezotrrapi düşünüyorum ama dr çok yolun Temmuz’a randevu veriyor

Baby face için ben bir yer buldum aslında henüz gitmedim görüşmeye canım Temmuz çok uzun süre yahu normalden bu işlemlerde 2 haftada bir tekrarlanmalı aslında

vende babyface yaptırmayı düşünüyorum faydası olmadı yaptırdığım onca tedavinin acaba sonuç nasıl olur

X