Babamsiz Bir Kasim Daha

dudi

Guru
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2008
1.488
182
Tam dolu dolu 10 sene oldu bugun.10 koca senedir babam aramizda degilsenağlamaYani tam 10 senedir baba diyemiyorum,kokusunu duyamiyorum,sarilamiyorum,öpemiyorum.Ama herseyin mih gibi aklimda babacigim gözlerin,sesin,kokun...Hayatimdan erkenden kopup giden babam bugün sadece senin icin agliyorumsenağlama babalarin kiymetinin bilinmesi dilegiyle

babaların gerçekten de kıymetinin bilinmesi gerekiyor...başın sağolsun canım, kasım çok farklı bir aydır benim için. bu ayda hem doğumgünüm var hem öğretmenler günü var..hem de 10 kasım var....senin için de böyle bir anıyla dolu kasım ayı.....Allah sabır versin...

canım ne guzel babanın kıymetını bılıp buraya yazmişin...allah sabır versin......1 yıl geçsede unutulmyor acısı degılmı...

umarım herkes babalarının kıymetını bılırler.onları el üstünde tutarlar..sevgilerimle
..

Kasim ayi benim icin hüzün demek gözyasi demek.Dedem, babam ,babaannem,Atatürk butun sevdiklerimi bu ayda kaybettim umarim bi yenisi eklenmez

babami kaybedeli tam on yil oldu malesef ama acisi hep ayni unutmak mümkünmü ki...Hayatimda hic düsünmeden güvenerek sirtimi yasladigm,sarilip uyudugum tek erkek,nasil unuturum...kalbimin taaa icinde sonmeyen hicte sönmeyecek bi ates.En büyük eksikligim,ezikligim,kimsesizligim...

Kasim ayi benim icin hüzün demek gözyasi demek.Dedem, babam ,babaannem,Atatürk butun sevdiklerimi bu ayda kaybettim umarim bi yenisi eklenmez

hangi ay olursa olsun Allah acı vermesin ama ölüm bu kaçışı yok işte..insanoğlu herşeye çare bulur ama ölüme çare yok....tekrardan Allah sabır versin

Allah rahmet eylesin yattigi yer cennet olsun insallah
basiniz sag olsun
Allah geride kalanlara sabir versin sagik sihat uzun omur versin insallah,
her olum zordur ama naparsiniz herkes ayni yere gidecek er ya da gec :KK43:(

bi söz var ölüm allahin emri ayrilik olmasaydi.Ölüme care yokta cogu zaman dusunmusumdur neden bu kadar erken olmak zorundamiydi ki daha 45 yasinda bi insan ne diye olur ki?Keske hersey sirayla olsaydi,yada herkes hakettigi gibi yasasaydi ve suna eminimki ölüm babamin hakki degildi.tek tesellim derler ya allah sevdigi kulunu erken alirmis demekki babami gercekten cok seviyomus.INANIYORUM KI MEKANI CENNETTIR.

cnm burnumun direği sızladı özlemine.gözlerim doldu.bende babama çok düşkünüm o benim birtanem.çok hassasım bu aralar yaşları yetmişe dayandı.eskisi gibi çok dinç ve sağlıklı değiller.çok endişeleniyorum bazen.eğer kaybedersem nasıl dayanırım diye allah gecinden versin.sizede dolu dolu sabırlar diliyorum.:teselli:

Canım benim Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah.. Çok üzüldüm ve etkilendim gerçekten.. Allah başka acı yaşatmaz umarım.. Acını tüm kalbimle paylaşıyorum bitanem..

Hepiniz cok sagolun.Paylasmak bi nebzede olsa dindiriyor insanin acisini,buraya yazmamdaki diger bi amacta babasi hala yasiyanlar degerlerini kiymetlerini bilsinler diye.Sadece babalar icin de degil tüm sevdiklerimiz hic ummadigimiz bi anda cikiverirler hayatimizdan,onlari her an kaybedicekmisiz gibi davranalim,hepsinin kiymetini bilelim..

Babam yok ama hersey devam ediyor.Bugun icim oyle buruk ki ,her gun oyle ama bugun daha bi baska.Temizlik yaparken agladim,alisverise gittim agladim ,sokakta yururken agladim.Esimle konusurken göz yaslarim birikip birikip gittiler

başın sağolsun canım ne diyeceğimi bilmiyorum,allah babanın mekanını cennet etsin gride kalanlara uzun ömürler versin....

X