Babamm..

Şimdi bide çocuğa bakınca bir şeyler yapayım istiyorsunuzdur, benimde annem bakıyor ben aylık ücret veriyorum kendisi emekli istediği bi şey alsın diye
Beni anlıyor olmanız o kadar iyi geldi ki.Benim annem kabul etmiyor para vs.Ama elimden geleni yapıyorum ev alisverisi beyaz eşyalar kıyafet vs hersey

Beni anlıyor olmanız o kadar iyi geldi ki.Benim annem kabul etmiyor para vs.Ama elimden geleni yapıyorum ev alisverisi beyaz eşyalar kıyafet vs hersey

yapmayın.
anneniz kendini kurban rolüne çok yakıştırmış ama babanızdan boşanmayarak halen bu çilenin hem kendisi hem de sizin içöin sürmesini tercih eden kendisi idi.
kendi çekirdek aileniz için kendinizi paralayın artık.

Çocuğuma annem bakıyor hergün birakiyorum alıyorum ama çok öyle sohbet muhabbetimiz yok.Düzelir belki dedim bilemedim
O zaman babanız evdeyken hiç girmeyin bence, annenizle de babanızın olmadığı yerde ve zamanlarda görüşün. Ne kadar az görürseniz o kadar iyi olur. Aramayında, o ararsa nasılsın iyiyim faslından sonra meşgulum diyip fazla uzatmadan kapatın. Başınız ağrımaz böylelikle umarım.

İnanın zaten busekilde epeydir.iyilik olsun dedim sadece ama olmadi

Alttan almıyorum kavga edince de evi karıştırıyor annemeli huzursuz ediyor büyuyor.Yillardir olmuyor.Allah herkese bi dert veriyor sınamak için iste
ALLAH bunu sınamak için verdi diyorsunuz.Neden suçu yaratıcıya atıyorsunuz???? Adam sizi yıllardır parmağında oynatmış,ne anneniz vazgeçmiş ne de siz . Sonuçlarını tahmin ettiğiniz halde yok doğumdan günü yok vicdan yaptım ortak tatil yok o yok bu..... verilen aklı kullanmayıp resti cekmedikce çileniz bitmez suçu ALLAH'A atar mâ aile oturup deli adamı çeker durursunuz ......

Anlattıklarınıza göre babanız iyilikten anlamıyor. Niye hala hediyeyle tatille ona yaranmak için kendinizi paralıyorsunuz? Sırf babanız diye iyi niyetinizi bu kadar suistimal etmeye hakkı yok ki. Böyle insanlara hak ettiği gibi davranmadıkça kendi hakkınıza girmiş oluyorsunuz bence.

Alttan almıyorum kavga edince de evi karıştırıyor annemeli huzursuz ediyor büyuyor.Yillardir olmuyor.Allah herkese bi dert veriyor sınamak için iste
Böyle bir karakterle tatile gitmeyi neden düşündünüz ki? Daha gitmeden sorun çıkaracağı belli değil miydi zaten. Hem yapıp hem şikayet ediyorsinuz yaomayin hiçbirsey

Benim alışveriş vaktim olmadığına veririm kendi alır bazen biriktirir bi yer gezer, bu sene arkadaşlarıyla gitmesi için tur hediye ettim, ne kadar annede olsa insan çocuğuna baktırınca bi şey yapası geliyor, siz annenize yapın babayı es geçin. Önemli günlerdede direk sorun ne istersin diye bariz desin, bu yaştan sonra değişmez, annende bu saatten sonra düzenini bozmaz boşuna evde huzursuzlukta olmasın.

Walla ailecek dayanıyoruz katlanıyoruz.Biz başka bir yol bilmiyoruz.Keske annem bosansaydı ama eskileri az çok bilirsiniz.Mantıklı hale getirmiyorum ama çözümüm yok
Bosanmalari da ayri problem. Bu sefer yaslandiklarinda iki ayri evin kirasini ve masrafini düsünmeniz gerekebiliyor. Iki yetiskin ergenin iliskisine karistigim icin ben cok pisman oldum.

Niye annenizin eş seçiminin sonuçlarına hala katlaniyorsunuzki niye aracı yada vicdani yükümlülük hissediyorsunuz ki.Derdinizin çözümü yok .Sadece tavirlariniz bakış açınız kendi ruhsal sağlığınız korumaya alınmalı.Sizin tarafınızdan.Baska yapacak yazacak birşey yok.Degisim imkansız bir konu .

Kendi seçmiş olsa haklısınız çocuk yaşta zorla yapılmış birşey.Bosanamayan boşanmak nedir bilmeyen birsuru insan kadın var ülkemizde.Degisim.imkansiz biliyorum.Ama insan yakınlarına anlayamadığını tanımadıkları da anlatıp az rahatlamak istiyor iste

Böyle bir karakterle tatile gitmeyi neden düşündünüz ki? Daha gitmeden sorun çıkaracağı belli değil miydi zaten. Hem yapıp hem şikayet ediyorsinuz yaomayin hiçbirsey
Bazen insan aynı şeyleri yapıp farklı sonuçlar bekleyebiliyor maalesef adına umut diyoruz

Haklısınız cekilmiyor

Biz zaten ona deli gözüyle bakıyoruz artık.Peki ailenizde bir deli olsa ma aile arkanızı dönüp gider misiniz

Biz zaten ona deli gözüyle bakıyoruz artık.Peki ailenizde bir deli olsa ma aile arkanızı dönüp gider misiniz
Gerçekten deli olsa tedavi, yatış,doktor her yolu denerim,ama sizin babanız deli diye gezen akıllı biri.Onu kendi hâline bırakır ne halt yerse yesin derim,çok net!!!!!!!Sürekli hayatımı ona göre yaşamayı bırakırım çünkü benim ömrüm belki de onun kadar uzun olmayacak,yarın ölebilirim,Annem yanlış tercih yapmış,bu adamı seçmiş ,bizi doğurmuş, peki sizin cezaniz bu adamın parmağında oynamak mı????

İçinizi dökmek istediğinizi anlamadım .Ben bu derde ne yapılır diye yorum istiyorsunuz sandım O nedenle hicbirsey dedim.Secimler ve sonuçları sizi bu kadar etkilemesin isterdim.Ben kimseyi kurtarma misyonunda değilim ve sadece gerçekten isteyen insan bir yolunu buluyor .Kusura bakmayın boşanma nedir bilmeyen kadınlara gelene kadar istismara uğrayan çocuklar daha önemli bir konu benim listemde.Umarim sizde üzüntünün sizde yaptığı hem fiziksel hem psikolojik gerginliğin sagliniza ve ilişkileriinize dokunacak kadar kötü olmasına izin vermezsiniz.Anneniz bir yetişkin babanizda öyle .Haklısınız çocuk yaşta olması kendi seçimi olmaması berbat bir durum.Cok kadın tanıyorum boşanan ve hayatını kuran bunlardan biri benim ablam .O zorla değil sağlık sorunu nedeniyle çok erken ve yanlış bir evlilik yaptı 30 sene sonra yeniden sil baştan ayağa kalktı .Şimdi kendi hayatinin direksiyonunda mutlu özgür .O nedenle ben koşullara boyun egmeyi anlayamiyorum belki .Beş parasız desteksiz bunu yapan kadınlar gördüm.Kolaymi yaptılar hayır.Ama yaptılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…