Babamın Sağlığına Kavuşması İçin Dua Eder Misiniz?

TheEnglishTeacher

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
22
25
38
Merhaba arkadaşlar,

Babam yaklaşık 1 senedir Multiple Myelom (kemik iliği kanseri) tedavisi görüyor. Ilikte %40 hastalıkla başladığımız tedavi önce %30'a düştü fakat son biyopside hastalığın feci bir ilerleme kaydettiği fark edildi. Oran tam %90!

Hastalık, babamın kemiklerinde yeşil receteyle satılan ağrı kesicilerin dahi kesemedigi ağrılara sebep oluyor. Kan değerleri düştü, halsizlik, yorgunluk, kilo verme...

Şimdi başka bir tedavi daha denenecek, Dr umutlu konuşuyor ama biz çok tükenmiş hissediyoruz; Rabbim affetsin.

Sizden ricam; babamın sağlığına kavuşması, benim de heyecanla ve sevinçle geçirneyi hayal ettiğim hamilelik sürecini kolaylikla tamamlayıp sağlıkla yavrumu kucağıma almam için dua etmeniz.

2017'yi babamın hastalığı ile gecirmistik, 2018 oh be dediğimiz sene olur inşaallah.

Merhaba arkadaşlar,

Babam yaklaşık 1 senedir Multiple Myelom (kemik iliği kanseri) tedavisi görüyor. Ilikte %40 hastalıkla başladığımız tedavi önce %30'a düştü fakat son biyopside hastalığın feci bir ilerleme kaydettiği fark edildi. Oran tam %90!

Hastalık, babamın kemiklerinde yeşil receteyle satılan ağrı kesicilerin dahi kesemedigi ağrılara sebep oluyor. Kan değerleri düştü, halsizlik, yorgunluk, kilo verme...

Şimdi başka bir tedavi daha denenecek, Dr umutlu konuşuyor ama biz çok tükenmiş hissediyoruz; Rabbim affetsin.

Sizden ricam; babamın sağlığına kavuşması, benim de heyecanla ve sevinçle geçirneyi hayal ettiğim hamilelik sürecini kolaylikla tamamlayıp sağlıkla yavrumu kucağıma almam için dua etmeniz.

2017'yi babamın hastalığı ile gecirmistik, 2018 oh be dediğimiz sene olur inşaallah.

Rabbim tez vakitte şifa versin inşallah babanız için 7 ayet-el kürsi okudum Rabbim kabul etsin güzel sağlıklı günlerini göstersin. Aminn.

Allah şifa versin, inşallah tedavi işe yarar ve babanız bir an önce iyileşir. 100 Ya Şafi ve 3 Ayetel kürsi okudum. Bebeğinizi de sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.

Rabbim Şafi adıyla şifa versin inşallah. Eski sağlığına kavuşsun babanız. Hissederek yürekten dua ettim. Torununun elinden tutup parka götürdüğü günleri de görürsünüz inşallah
200 Ya Şafi
10 ihlas okudum
daha sonra yine okurum inşallah canım Rabbim kabul etsin

Merhaba arkadaşlar,

Hangi şikayetleri vardi

X