Babamın kalp ameliyatı için

purring

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
3.705
5.104
Herkese merhaba. Babam bir süre önce kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı. Bugün açık kalp ameliyatı olacak. Ameliyattan sağ salim çıkabilmesi için dua edebilir misiniz? Şimdiden hepinizden Allah razı olsun.

Geçmiş olsun Allah şifa versin insaAllah babanizin ismi nedir ismen dua edelim

Rabbim şifa versin sağ Salim çıkar inşallah dualarım sizinle canım

Çook teşekkür ederim. Allah razı olsun hepinizden. İsmi Erol, ama ameliyatını bugün iptal ettiler. Kan merkezinde sorun çıktı, yarın sabaha aldılar.

Çook teşekkür ederim. Allah razı olsun hepinizden. İsmi Erol, ama ameliyatını bugün iptal ettiler. Kan merkezinde sorun çıktı, yarın sabaha aldılar.
Senden de Allah razi olsun ben ismen bugün baban için Ya Şafi okuyacagim namazlardan sonrada ismen dua edeceğim insaAllah yarin ki ameliyatı iyi geçer sağlıkla çıkar hastaneden

Senden de razı olsun canım rabbim tez zamanda sağlığına kavuşturursun çok zor ve önemli bir ameliyat rahmetli babamda olmuştu ameliyat sonrası mutlaka doktorları dinleyin eve 3 ay insan almayın

Senden de Allah razi olsun ben ismen bugün baban için Ya Şafi okuyacagim namazlardan sonrada ismen dua edeceğim insaAllah yarin ki ameliyatı iyi geçer sağlıkla çıkar hastaneden
Çok teşekkür ederim, Allah razı olsun. Dün bakamadım buraya. Şimdi cevap verebiliyorum. Babam çıktı ameliyattan çok şükür, yoğun bakıma aldılar şimdi. Yarın Allah’ın izniyle servise alacaklar. Çok teşekkür ederim tekrar.

Senden de razı olsun canım rabbim tez zamanda sağlığına kavuşturursun çok zor ve önemli bir ameliyat rahmetli babamda olmuştu ameliyat sonrası mutlaka doktorları dinleyin eve 3 ay insan almayın
Amin canım, çok teşekkür ederim. Babacığına da Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah. Babam da çıktı ameliyattan çok şükür, yoğun bakıma aldılar şimdi. Allah razı olsun hepinizden.

Benim babam da rahatsız onun için bu gece baya bi okudum. Babanıza da gitsin inşallah, Rabbim tez vakitte şifalarını versin...
Çok teşekkür ederim, Allah razı olsun. Size de çok geçmiş olsun, inşallah babanız da bir an önce sağlığına kavuşur. Ben de sizin için dua edeceğim...

Yeni gördüm şifa niyetine 30 tane inna fetahna leke fethan mübina okudum baban içinRabbim yüzünüzü güldürsün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…