babamdan ciddi manada nefret ediyorum

lilmia

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2024
1
0
20
merhaba.. ben 20 yaşında bir kızım. anlatacak kimsem olmadigindan buraya geldim.
öncelikle iyi ve geleceği olan bir bölümde okumaktayım. babam iyi bir işte çalışıyor maddi sıkıntısı yok. ama kişilik olarak iğrenç birisi.
neler yaptığını saysam bitmez diyebilirim. örnek olarak ortaokulda depresyonda olduğumu düşünüyordum ve bunu ona soyledigimde beni dövdü.
annemi aldattığını yakaladım, anneme soyledigimde annem inanmadı sonra o da öğrendi.
ortaokulda sevgilim olduğu icin basimi kapatmaya çalıştı, direndim. beni öldüresiye dövdü. keşke o zaman polise falan götürseydi annem.
senelerdir psikolojik baskisiyla yaşıyoruz 3 kardeş olarak. gerçekten artık katlanamiyorum. 3 kardes icinde tek kizim.
istediğim hiçbir yere gidemiyorum, kolsuz giymeme bile izin vermiyor. yaşıtlarim beraber tatile giderken beni tarlaya çalışmaya götürüyor. allahin belasi
hatta bu söylediğim biraz ağır gelebilir ama bazen ölse de kurtulsam diyorum. artık onun hiçbir şeyine uzulemiyorum.
ondan gizli spor salonuna gidiyorum. ogrenirse döver çünkü.
yasitlarimin yaptigi hiçbir şeyi yapamamak bana koyuyor.
artık ne yapacağımı bilmiyorum. bana yol gosteren olur diye yazmak istedim.
senden gerçekten nefret ediyorum babam olacak adam

Okuluna devam et işe girene kadar mümkün olduğunca iletişimi kes, kolsuz giyin üzerine oversize bir gömlek at dışarda çıkar, işe girince evi terk et, meslek sahibi olmadan kaçma evden yağmurdan kaçarken doluya yakalanma

Anne sessiz kalmaya devam ederse baba bunları yapmaya devam edecektir.
Anneniz baş kaldırsın, şiddet uygulayacaktır 4 kişi 1 kişiyi rahatlıkla linç eder
Okuluna odaklan geleceğin o diplomada.

X