Babamda, eşimde, kardeşimde Corona virüs covid-19 çıktı🤢😥

Evlat Kokusu

Kötü Kalpli Kullarından Koru Allahım,💜
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2019
2.365
1.720
Ne diyeceğimi bilemiyorum hastaneye gelmenize gerek yok evde izole edin kendinizi demişler eşime.
4 yaşında kızım var 2 oda evde nasıl izole edilecek 😕😕 yeni öğrendik hiçbir belirti yoktu kızım da bende temas ettik. Belirtimiz yoktu babam ve kardeşim de negatif çıkınca tedbir amaçlı test yaptırdık negatif 😓Allah yardımcımız olsun 😢

Son düzenleme:
Nasıl izole olacağını anlatıyorlar Dr lar.
Eşiniz bir odadan dışarı mümkün oldukça çıkmayacak.
Sadece tuvalet ihtiyacı için çıktığında maske takacak.

Siz yemeğini suyunu vereceksiniz, ki zaten size geçmiştir büyük ihtimalle,ama tedbir tedbirdir.

Dışarı siz de çıkmayın, siz de belirti vermeyen bir başkasını öldürebilir.

Kolaylıkla atlatin inşallah 🙏

Çok geçmis olsun :KK43: Kısa zamanda atlatırsınız inşâAllah🤲

Son düzenleme:
Hiçbir beklentim yoktu babam ve kardeşim de çıkınca tedbir almak için yaptırdık testi

Hic belirti yoksa neden test yaptirdiniz? Yani ailede birinde cikinca herkese mi yaptilar? Cok gecmis olsun
Hayır yapmıyorlar, enıstemde ciktı sadece ablama yapıldı o grıp kırgındı emin olmak istediler sonuc daha cıkmadı.
Cocuklar var evde yapılmadı. Ust katta annemler oturuyor sureklı gorusuyorlar. Annemlere de yapılmadı ama, hepsi karantına da. Aıle hekimi kontrol ediyor her gun.

Bana eşimle çarşamba günü yapıldı benim negatif çıktı eşime kanda ciğerde negatif dediler gece 1de pozitif haberi aldık. Negatif diye kızımla mesafede koymadı

Esiniz tasiyici o zaman dikkat edin 14 gun izole edin temas kurmayin saglik bakani kac kez uyardi bu konuda tasiyicilar kendileri hastaneye bile yatmazken bulastirdiklari kisiler hastaneye yatiyor diye cok dikkat edin 🙏

Hayır yapmıyorlar, enıstemde ciktı sadece ablama yapıldı o grıp kırgındı emin olmak istediler sonuc daha cıkmadı.
Cocuklar var evde yapılmadı. Ust katta annemler oturuyor sureklı gorusuyorlar. Annemlere de yapılmadı ama, hepsi karantına da. Aıle hekimi kontrol ediyor her gun.
Böylesi saçma ama bukadar hızlı bulaşan bir virüs

Sehirden sehire uygulama mi degisiyor acaba? Yukarida konu sahibi tedbir amacli hepimize yaptilar demis, sizde gerek gormemisler mesela 🤷‍♀️

X