babama mektup

paşagülşah inan okurken tüylerim diken diken oldu, allah kimseyi anasız babasız bırakmasın, gerçi benim gibi anası babası olupda ha varlıkları ha yoklukları diyende vardır herhalde ama ne yapalım kader işte, allah yinede yokluklarını göztermesin......

Babami ve annemi cok seviyorummmmmmm. Allah ikisini de bana ve abime bagislasin insallah. Ve herkesin anne babasini kendisine..

Pasagulsah bu aksam beni okuduklarim mahvetti, oncelikle basin sagolsun bende babasizim Allah annecigime uzun omurler versin basimizdan eksik etmesin, annem icin canimi bile veririm, ne anneme nede rahmetli babacigima birgun uf bile demedim dememde, yerleri hicbirsekilde hicbir kimseyle doldurulamiyacak varliklar, o kadar guzel anlatmissinki duygularini aglamaktan zor yaziyorum, anneciginle uzun yillar mutlu yasaman dilegim,

Bende kendimi buldum yazında.Okul bittiğinde ,evlenirken, bebeğim olduğunda ve zorluklarla karşılaştığımda hep yanımda biri daha olsun isterdim.Babacım

Duygularini bizimle paylastigin icin cok tesekkür ederim cok duygulandim benim babam yasiyor ama bu yasima kadar bana sevgisini belli etmedi terbiyesi geregi........

BABACIGIM SANA SESLENIYORUM SENI COK SEVIYORUM NOLUR BIRGÜN BANA SARILSAN BASIMI OKSASAN KIZIM DESEN VARLIGINI HISSETTIRSEN BENIMLE GURUR DUYDUGUNU GIZLIDEN ANNEME DEGIL BANA SÖYLEYEBILSEN SANA SARILMAK ISTEDIGIMDE BUNALDIGINI SIMARIKLIK YAPTIGIMI SÖYLEMESEN BABACIGIM SENI COK SEVIYORUM [/COLOR][/COLOR]

X