Babama Dua Eder misiniz :((

tmm cnm her gün düzenli olarak babana 7 ayetel kürsi okuyup yolluyorum Rabbim korusun size bağışlasın diye
Allah razı olsun canım benim. Rabbim ne muradın varsa versin. Bi hamile kalırsam benim listemdesin sana Meryem ve Yusuf okuyacağım. Ama yine de inşallah sen benden önce evlat sahibi olursun.

Şimdilik kardeşim bakıyor evli olmadığı için. Ben de sık sık gidiyorum ve yanıma alıyorum. Ama Ankara'da çok sıkılıyor. Engelli kartı var, bedava otobüslere binip binip akşamlara kadar bütün ankarayı dolaşıyor :) Ama ağrıdan uyuyamıyor. Ağrılarının nedeni yok. Doktora götüreceğiz bir daha.
cnm üzüntüden ağrıları oluyordur Rabbim bol bol şifa versin inşallah

yok sen kulakları duymuyo dye şey yapma doktor anlar neyi olduğunu biz kayınpederimi götürdük ama bizim ki çok huysuz uyutuyor dye içmiyor haplarını :)
Benim babam da çok huysuz canım :KK43: Ama derdinden yapıyor. Daha önce nörolojiye götürdük; tetkikler yapıldı bir neden bulunamadı. Doktora eşimi kaybettim deyince doktor antidepresan tarzı bir ilaç vermiş; hiç kullanmadı.

3 tane ayetel kürsi , 3 tane inşirah okudum Rabbim babana ferahlık versin ya şafi ismiyle şifa versin inşallah aminnn

X