Babama Dua Eder misiniz :((

BEYAZ KURT

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2015
3.317
3.841
Kızlar, babam annemin ölümünden sonra çok değişti. Psikolojik olarak kötü durumda ve nedensiz ağrıları var. Normalde zaten işitme engelli ve kronik akciğer hastası. Kulaklar duymayınca iyice dünyaya küstü. Kardeşimle sürekli okuyoruz ama sizlerin de duasına ihtiyacımız var. ALLAH RIZASI İÇİN SADECE 1 AYETEL KURSİ VE 1 İNŞİRAH OKUSANIZ, BİZİ ÇOK SEVİNDİRİRSİNİZ. Babam, Bilal Oğlu Mustafa.

okumaz mıyız canım herkesin derdine yetişensin sen. okudum her zaman da okurum Rabbim kolaylık versin sabrınızı gücünüzü artırsın

CNM OKUDUM RABBİM ŞİFALAR VERSİN. BENİMDE KAYINPEDERİM İŞİTME ENGELLİ VE GÖZLERİDE GÖRMÜYOR. KAYINVALİDEM VEFAT ETMİŞ. KAYINPEDERİMİN NEDENSİZ AĞRILARI VAR HUYSUZLUKLARI VAR ÇOK ZOR TEK BAŞINA BİRDE DUYAMAMAK ALLAHIM SABRINI HZURUNU VERSİN İNŞALLAH

Kızlar, babam annemin ölümünden sonra çok değişti. Psikolojik olarak kötü durumda ve nedensiz ağrıları var. Normalde zaten işitme engelli ve kronik akciğer hastası. Kulaklar duymayınca iyice dünyaya küstü. Kardeşimle sürekli okuyoruz ama sizlerin de duasına ihtiyacımız var. ALLAH RIZASI İÇİN SADECE 1 AYETEL KURSİ VE 1 İNŞİRAH OKUSANIZ, BİZİ ÇOK SEVİNDİRİRSİNİZ. Babam, Bilal Oğlu Mustafa.

baban için 10 ayetel kürsi 100 inşirrah okuyacağım canım akşama biter
rabbim yar ve yardımcınız olsun ya şafi...

alışır cnm ama yalnız bırakmayın sakın. biz bi engelmiz yokken tek basımıza nasıl canımız sıkılıyo. onalrın insana dha çok ihtyacı var
Şimdilik kardeşim bakıyor evli olmadığı için. Ben de sık sık gidiyorum ve yanıma alıyorum. Ama Ankara'da çok sıkılıyor. Engelli kartı var, bedava otobüslere binip binip akşamlara kadar bütün ankarayı dolaşıyor :) Ama ağrıdan uyuyamıyor. Ağrılarının nedeni yok. Doktora götüreceğiz bir daha.

X